nauka w colleg'u w Szkocji

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. w czerwcu następnęgo roku kończę 3 gimnazjum i mam zamiar zacząć nową szkołkę w Szkocji. ostatnio byłam w Edinburgh'u i widziałam że najpopularniejsze college to Telford i Stevenson. Mam pytanie jak będąc w Polsce mogę złożyć jakieś podanie, lub cokolwiek, zam dostać, ile lat trwa college, jakie można wbrać kierunki, oraz jakie są do wybiry przedmioty i rozkłady lekcji.wiem że trochę dużo tych pytań na początek, ale już od dawna szukam po necie informacji o tym i nic ciekawego nie znalazłam. Proszę o pomoc ! :)
jakim cudem nic nie znalazłaś skoro te wszystkie informacje są na stronach college? planu lekcji tu nie dostaniesz, bo wszystko zależy od przedmiotów i poziomu. mogę Ci dać swój sprzed roku w stevenson, ale co Ci to pomoże? dostaniesz własny. możesz w Polsce złożyć podanie przez internet. wszystkich informacji szukaj na stronie college, bo wszystko jest.
znaczy może źle to napisałąm, znalazłam wiele inf na temat kursów itd. ale nigdzie nie widziałam jak złożyć podanie i ile kosztuja nauka w tym collegu.A wg Ciebie to jest dobra szkoła i opłaca się tam isć ? dziękuję za odpowiedź :)
wg mnie w porządku, ale ja tam chodziłam tylko rok i to na angielski. więcej info na pewno znajdziesz na forach anglojęzycznych, np. http://www.thestudentroom.co.uk/
dziękuję bardzo za pomoc :)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia