książki do nauki angielskiego podróżowanie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Mam zamiar uczyć tatę angielskiego, takiego nastawionego głownie na podróżowanie. Poziom to taki beginner ( uczył się kiedyś, nawet pamięta niektóre słowa, ale zapomniał dużo, bo długo nie korzystał). I mam pytanie z jakiej książki najlepiej byłoby korzystać? Szczerze to się nie rozeznaję. Uczyłam go przez chwilę biorąc materiały z internetu itp.Ale stwierdziłąm, że zdecydowanie łatwiej byłoby z jakąś książką. Tylko jaką?
czy któraś z naszych podrózniczek nie wydała serii ksiązek do nauki języków obcych?
Wiem, wiem. Ale jakoś nie przemawiają do mnie te książki. Poza tym, przydałoby się też jakąś gramatykę wprowadzić. Są jeszcze jakieś inne opcje? Czy lepiej uczyć tak klasycznie typu New English File + do tego jakieś słownictwo podróżnicze może z fiszek?
Cytat: Mary_95
Hej!
Mam zamiar uczyć tatę angielskiego, takiego nastawionego głownie na podróżowanie. Poziom to taki beginner ( uczył się kiedyś, nawet pamięta niektóre słowa, ale zapomniał dużo, bo długo nie korzystał). /quote]

W tym przypadku proponuję zacząć od kursu Wydawnictwa Edgard "Angielski dla seniorów". Później możesz spróbować "Angielski - Kurs podstawowy" i "Angielski - Krok dalej".

Poza tym warto spróbować podręczników Wydawnictwa "Wiedza Powszechna" (www.wiedza.pl), szczególnie polecam podręczniki Leona leszka Szkutnika oraz Ireny Dobrzyckiej i Bronisława Kopczyńskiego.
edytowany przez bejotka: 02 lip 2013