Gdzie są stare zestawy tematyczne słówek ?

Temat przeniesiony do archwium.
Co się stało z tą stroną? Podobała mi się kiedyś ,bo można było sobie powtarzać słówka,był fajny system powtórek i każdy mógł dodać swój zestaw słówek,jako prywatny i publiczny i mógł sobie je zadać do nauczenia i powtarzania.Gdzie są moje zestawy z jęz, greckiego?Słownictwo z jęz.angielskiego jest alfabetycznie! To tak jakbym słownik czytała! Ręce opadają!Nuda i irytujące głupawe zdjęcia.Zabiliście stronę:(
Czy ta zmiana była konieczna... :(
W ustawieniach powinna być możliwość zmiany. Po staremu było lepiej, ale tu też są zalety. Na razie stara wersja była dużo lepsza. No i co tu dużo ukrywać nowa wersja jest zrobiona typowo po reklamy. Mało wkładu duży zysk (bo o to ostatecznie chodzi). Kto za darmo będzie obsługiwał stronę (to nie cel charytatywny).
Stary system nauki jest dostępny bez przerwy:

https://www.ang.pl/nauka/system_nauki_slowek

o czymś nie wiem że coś przestało działać?
Faktycznie znalazłam stare zestawy i system nauki słówek.Mało widoczne przez te zasłaniające wszystko nic nie wnoszące zdjęcia,które upodobniają tę stronę do wielu innych:(.Ale dopiero teraz widzę ,że nie widać poprawnie greckich slówek,pojawiają się znaki w rodzaju : &;1 zamiast greckich liter i słowa są nieczytelne.Skoro deklarujecie możliwość uczenia się tego języka na waszej stronie,to powinna ona wyświetlać greckie litery.
A poza tym-pełno w sekcji greckiej zestawów z angielskiego.Nikt tego nie moderuje?
I jeszcze coś.Skoro pracujecie nad nowym systemem do nauki słówek,to przydałaby się możliwość posłuchania słówka.To jest wasz minus,przez który was kilka lat temu opuściłam;),ale jak to poprawicie,to chętnie wrócę ;).
Nie wie ktoś kiedy można się spodziewać nowego systemu nauki słówek?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Inne