jak ocenic poziom?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Powiedzcie jak ocenic swój poziom angielskiego, żeby dobrze dobrać stopień super memo. Zrobić jakiś test czy co? Czekam na odpowiedź i porady.
Z góry dziękuję ;-)
Ja nie wiem co by bylo najlepsze. Może BJK bedzie wiedział ;-)
> Powiedzcie jak ocenic swój poziom angielskiego, żeby dobrze dobrać
>stopień super memo. Zrobić jakiś test czy co?

Nie ma takiego testu.

Bazy pakietu SM basic English są przeznaczone dla wszystkich początkujących adeptów angielskiego.

Baza Power Words jest przeznaczona dla młodzieży zaawansowanej w angielskim, która przygotowuje się do CAE, CPE, TOFL i IELTS. Przy czym powinny z niej korzystać osoby, które są na poziomie conajmniej overintermediate.

Bazy SPEEDUP i Proficiency są przeznaczone dla ludzi po skończonych kursach dla zaawansowanych, którzy pragną rozwijać swoje słownictwo w celu wykorzystania go na studiach lub w pracy zawodowej w Stanach Zjednoczonych.

Inne bazy przeznaczone są dla ludzi, którzy pragną samodzielnie rozwijać swoje słownictwo jako uzupełnienie kursów stacjonarnych.

Pakiety "First Steps in English" i "The Naxt Steps to English" sa przeznaczone dla osób, które pragną całkowicie samodzielnie uczyć się angielskiego.

Wszystkie te bazy można wypróbować ON-Line na stronie:

http://www.supermemo.net.pl/

Dostęp do baz wymaga zarejestrowania się (bezpłatnie). Część z dostępnych tam baz jest udostępniana bezpłatnie, za część płaci sie SMSami (dostęp na 2 tygodnie - wystarcza do rozpoznania swoich możliwości). Po wybraniu odpowiadającej uzytkownikowi bazy można opłacić (przelewem) dostęp roczny lub kupic pakiet na CD, co moim zdaniem bardziej się opłaca. Program na CD ma trochę więcej możliwości i mozna z niego korzystać nawet wiele lat po zdaniu CPE na "A".
Dzieki BJK. Wiedziałam, że na ciebie można liczyc :-)

Pozdro wielkie ;)
Byłam na podanej stroni i basic engl jest za łatwy. Nie znalazlam speed up zeby go przetestowac ,ale chyba jednak go kupie

 »

Pomoc językowa