BBC Radio

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Mam pytanie. Czy słuchanie radia BBC coś daje? Jeśli tak to jakie jest najlepsze? Czy słuchając można jakoś się "osłuchać". Bo tu właśnei o taki osłuchanie mi chodzi. Wybrałem na początku radio BBC London, z racji tego, iż wiele się tam mówi i wielu ludzi dzwoni. Tylko czy takie słuchanie mi coś da? Bo jednak mniej rozumiem z tego co mówią niż więcej.
>takie słuchanie mi coś da? Bo jednak mniej rozumiem z tego co mówią
>niż więcej.

To wybierz jakieś inne radio, dyskusje na żywo są dosyć trudne do zrozumienia - ciągle nowe tematy, różne akcenty, czasami gorzej słychać dzwoniących. Może przerzuć się na podcasty, BBC ma ich dużo na różne tematy. Można je ściągnąć i odsłuchać w dowolnej chwili, w razie potrzeby zatrzymać, cofnąć.
Hej,
a możecie mi powiedzieć jak ściągnąć te różne audycje z radia internetowego na mp3. Ja jakaś ciemna jestem i nic mi nie wychodzi... :(
Pomóżcie
Codzi mi o odtwarzacz mp3 a nie na jakiś format (czy coś takiego ) mp3. I nie chciałabym używać do tego eMula, bo to chyba za długo będzie trwało. Nie da się tych audycji po prostu zapisać na dysku twardym?
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/webcast/tae_archive_2007.shtml


Masz tu kilka roznych audycji wybieraj te ktore maja zarowno audio do sciagniecia (ktore mozesz zaoisac na komputer) jak i skrypt w pdf-ie taz ze mozesz sledzic, czy dobrze zrozumialas mowiacych.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie