Spawacze w Anglii !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Zwracam sie z prosba do spawaczy pracujących w Anglii bądz tych ktorzy tam pracowali.

1)Czy mozecie polecic jakies konkretne miasto i firme z ktora warto współpracować?

2)Gdzie są najwieksze szanse na znalezienie pracy w tym zawodzie? (miasta)

3)Jaki staz pracy jest wymagany przez pracodawcow?

4)Jakie nalezy miec uprawnienia by miec szanse dostania sie do danej firmy?
(czy wystarczą te podstawowe MAG-135, czy tez nie warto sie z nimi wybierac)

5)Jak w praktyce wyglada realne wynagrodzenie?

6)Czy firmy pomagaja szukac zakwaterowania i ewentualnie jesli tak to czy jest mozliwosc zakwaterowania sie wspolnie? (malzenstwo)Jakie są koszty mieszkania?

Jesli ktos z was moze mi udzielic odpowiedzi na moje pytania bede wdzieczna.
Podaje kontakt do mnie: gg 24[tel]e-mail: [email]

POZDRAWIAM WSZYSTKICH SPAWACZY!
Praca dla spawaczy w uk ok, ale pracodawcy w 95% wymagają języka angielskiego i to technicznego.Ale są dobre agencje pracy które mają oferty dla spawaczy no ale to trzeba być na miejscu i pochodzić.Mieszkanie to we własnym zakresie.
witaj jak masz uprawnienia na maga 135 jest praca w Irlandii koło Belfastu 8 funtów bruto mieszkanie oni załatwiają ,legalna .Jest firma w Polsce która załatwia wyjazdy ze Śląska w Rybniku jak chcesz wyjechać to odpisz
Najnizsza stawka jaka moze byc. Majac taki fach nie szukalbym niczego ponizej 12 za godzine...
Kolego. Ja bylem 2 miesiące pracowalem miesiąc podziekowali za prace powod brak jezyka mimom ze mam 28 lat pracy jako spawacz wszystkie uprawnienia do konca stycznia nie znajdziesz pracy nie mają jesli masz kogos i da ci kot abys zamieszkam probuj i tylko duze miasta. Pozdrawiam Henryk
Kolego Piszesz ze w Rybniku jest firma podaj adres prosze i jesli masz inne tez podaj mam uprawnienia 111 1441 135 136 kontakt poczta i [gg]
Witam i zapraszam na naszą strone:
www.geothermie.com.pl
Pozdrawiam Robert.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Nauka języka