SITA

Temat przeniesiony do archwium.
Czy może ktoś ostatnio ukończył kurs w szkole SITA i chce się podzielić wrażeniami ?
Witam i na wstępie chciał bym pozdrowić wszystkich uczestników kursu SITA.

Kurs odbył się w siedzibie firmy w Warszawie z udziałem lektora. 10 Bloków (lekcji) w 4 tygodnie (weekendy), poziom podstawowy.

Kurs bardzo przyjemny, ale proszę nie myśleć że nauka sama wpłynie do głowy. Okulary, które są stosowane do zapamiętywania mają zadanie pobudzić drugą półkule mózgową, przez co proces zapamiętywania jest lepszy. Bardzo ważne są dialogi wymawiane przez nas na głos.

Nie jestem w stanie porównać go do innego kursu, ale na pewno jest o wiele lepszy od standardowego nauczania szkolnego.
Po przebytym kursie mogę stanowczo stwierdzić, iż nabrałem większej ochoty do nauki a teksty dialogów, które maglowaliśmy w czasie lekcji pamiętam bardzo dobrze do dziś.
Zaznaczam że kurs przeznaczony jest do porozumiewania się, a nie do poprawnego pisania.
Sounds good to me Michael but what about those who accidentally forgot to bring their either left or right cerebral hemisperes.( For example ,they may just have left it at home).
Were they doomed to make use of their temporal lobes or may be they just settled for their posterior hypothalamus? What did you learn there ?
Don't you understand,you sculptor you, that this is just another con game that these smart alecks want to gyp you with. Ho mush did it set you back?
Why are you so brainwashed ? Or may be I'm mistaken. May be you're not so brainwashed as you're cracked up to be. May be you're just one of thsese sharks yourself and Sita is in dire straits lacking deperatly in shrimps ?
How much* did you stump up for it , let's say >
Bardzo proszę pana o kontakt, kupiłem zestaw sita i mam do pana pytania dot. zachodzenia w stan relaksu. Mam nadzieje, że będzie się pan chciał podzielić swoim doświadczenie i wiedzą na ten temat. Mój numer gg to 1[tel], mail [email]

pozdr. Łukasz

 »

Pomoc językowa