Upstream

Temat przeniesiony do archwium.
Co sądzicie do serii książek Upstream ?
Dokładniej od Upstream-advanced
Będę ja miał w liceum ...
Jest dobra i da się z niej przygotować do Egzaminów (Matura itd. ) ?
Przeglądnąłem te książke, jest fajna dla tych tych którzy chociaż troche znają angielki. Dla początkujących jest trudna.
No i właśnie w tym szkopuł że boje się że Advance to może trochę przedobrzony poziom.
tam nic nie ma wyjaśnionego w tej książece tzn. czasów, skomplikowanych konstrukcji, tylko same czytanik i do tego ćwiczenia. A jak sie nie zna słowek z zakresu rozszerzonego to jak sie go zrozumie ;D
Może jest w ćwiczeniach ? Np. w snapshocie była gramatyka wyjaśniana (nawet po polsku ;) )w ćwiczeniach.
na której stronie w ćwiczeniach?? ja tam tylko widze writing, listening, reading.
No wspominałem że W snapshocie jest (Nie mówiłem o upstream) , a Kupiłem sobie przed chwilą książkę ... masakra .
rzeczywiście zero wyjaśnionej gramatyki.
ja mam książkę i ćwiczenie z neta ściągnięte;D Na końcu masz troszkę gramatyki, ale nie wiele. Radzę sobie na sowją rękę uczyć dodatkowo.
do językowej szkoły się wybrałeś??
Wiem jakieś tam grammar reference...
Mam czekaj ... taką brązową ... FCE use of English, i jest super (Po siostrze ją dostałem) i jej używam do gramatyki.
Nie to do szkoły normalnej. Nie chodzę do szkoły językowej, ani nie mam prywatnego nauczyciela ^^
Advanced w liceum? Jestem pod wrażeniem - to znaczy, że poziom angielskiego w szkołach rośnie. Uczyłam z advanced przed egzaminem CAE, a to dużo wyżej niż rozszerzona matura. Swoją drogą pod względem słownikowym jest to jeden z lepszych podręczników na poziomie C1.
Z czego uczyliście się do tej pory?
Z czego w Gimnazjum ?
No tak Snapshot Doszliśmy do intermediate
A Potem Inspiration 4
To jest podobno na 2 lata. (Ten upstream Advanced )
Tylko że to jest dwujęzyczna, językówka.
A moja siostra w klasie ekonomiczo jakiejś tam
zaczynała od FCE a też kończyła kończąc podręczniki do CAE.
Więc teraz to już chyba normalne.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe