Jak się uczyć?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jak się uczyc w domu angielskiego, bo mój nauczyciel raczej woli nam poopowiadać o sobie :) niż uczyć. I w ten sposób nigdy nie nauczę się angielskiego. Miałabym więc prośbę o podpowiedzenie mi jak rozplanować sobie naukę, od czego zacząć (w szkole angielskiego uczę sie 5. rok), jakich metod używać, z jakich stron korzystać, w jaki sposób udoskonalić słownictwo, gramatykę, mówienie, pisanie itd.
Musisz uczyć się 3o minut, 3 razy dzienie, 7 razy w tygodniu, 52 tygodnie w roku. Po trzech latach albo bedziesz znała angielski albo bedziesz musiała podwoić czas nauki.
AS far as I'm concerned :) bejotka ma racje. Pociesze Cie ze ja ucze sie sama. Orłem nie jestem ale sie staram. Mam na swoim koncie FCE i walcze dalej. Codzienna praca to klucz do sukcesu. Pamiętaj zeby ćwiczyć wszystko , zarówno writingi( poproś kogoś dobrego z angielskiego żeby sprawdzał ci prace), ucz sie słownictwa, gramatyki , suchaj tv po angielsku no i czytaj..Dużo co?? ale da sie zrobić .powodzenia
Aby zebrac jak najwiecej informacji radze przejrzec cale forum 'O nauce jezykow'. Tam jest mnustwo podobnych tematow. Pozdrawiam i zycze efektywnej nauki.

« 

Au Pair

 »

Pomoc językowa