System zglaszania systuacji problematycznych

Do Redakcji

Czy na forum dziala jakis moderator? Nie ma zadnej mozliwosci zglaszania problemow. Niebieska zakladka zniknela, a przycisk "wyslij" zgloszenie do moderacji nie dziala.

1. Jakis czas temy zglaszalam kilkakrotnie ze nie ma mozliwosci oproznienia skrzynki nadawczo odbiorczej. Temat zostal przeniesiony do archiwum i na tym sie skonczylo. Czy naprawde musze zlikwidowac profil i utworzyc go ponownie aby oproznic skrzynke?

2 .Uzytkownicy na forum sa w dalszym ciagu nagminnie obrazani przez chamskie odzywki uzytkownika "jansky".
Jest rolą moderatora aby nie dopuszczac do tego typu naduzyc. Tolerowanie przez Redakcje czesto niewybrednych obelg i obrazliwych zwrotow przez osobnika zupelnie pozbawionego kultury osobistej rzuca czarne swiatlo na cale forum.
Jakby nie bylo jest to forum edukacyjne i jako takie winno spelniac okreslone standardy dotyczace kultury osobistej i wzajemnego szacunku uczestniczacych , a w szczegolnosci ze strony osob ktorzy uwazaja sie za na nauczycieli.

Dziekuje za uwage.
Mam nadzieje, ze uda sie skorygowac ww problemy.
edytowany przez chippy: 03 cze 2024
Ja wolę żeby było żadnej moderacji chyba że rzeczywiście ktoś będzie wulgarnością walił.
Co do rzeczy technicznych jak skrzynka i "niebieska zakładka", proponuję napisać bezpośrednio na Łukasza email.
To są Twoje preferencje. Każde forum ma moderacje. Co do chamstwa to powinno być tępione przez moderatora. Jedni ludzie się boja, inni nie mają ochoty zniżać się do poziomu osoby niekulturalnej i wchodzic w jakiekolwiek interakcję. Potem jest zdziwienie, że forum zije pustka. To tak jakby powiedzieć nie chce prawa ani policji no chyba że ktoś kogoś zabije.
Nie znam Łukasza i od tego jest temat Redakcja, żeby tam zgłaszać uwagi.
To co ty nazywasz chamstwem jest przez innych widziane jako normalna interakcja na dzisiejszych social mediach. Ja nie wyzywam na innych i nie lubię że ktoś do mnie się źle odnosi ale nie do tego stopnia żeby żądać moderacji.
Moze dla ciebie normalne dla mnie nie. Wlasnie dlatego ze jest tyle chamstwa i hejtu wszedzie to mlodzi ludzie popelniaja samobostwa. Czego ty tu probujesz bronic? Nie obchodzi mnie co uważane jest za normalne na mediach społecznościowych. Nie uczestniczę w nich. Nie rozumiem dlaczego wypowiadasz się w tym temacie. To był post skierowany do Redakcji, nie do ogółu użytkowników.
Temat uważam za zamkniety.
Forum redakcja jest dla wszystkich. Ja bym chciał przeczytać co inni użytkownicy myślą na ten temat.
Cytat: Aaric
Forum redakcja jest dla wszystkich. Ja bym chciał przeczytać co inni użytkownicy myślą na ten temat.

banować. Do skutku i bez litości.
edytowany przez zielonosiwy: 05 cze 2024
chippy ma rację
Ja go toleruję. Czasem próbuje pisać bez hejtu i wtedy bywa przydatny.
Ja to bym przepuszczał posty takich stałych osobników przez moderację :)
chippy:

Cześć,
Ze względu na obecnie nikłe korzystanie z systemu wewnętrznych wiadomości zdecydowałem się zarchiwizować wszystkie wiadomości sprzed roku 2024 i będą one przeznaczone do usunięcia w ciągu najbliższych miesięcy.

Moduł "zostaw uwagę" (niebieski przycisk z boku strony) przywróciłem i to powinien być główny sposób zgłaszania problemów w serwisie.

Użytkownika Jansky obserwuję ale na razie nie zdecydowałem się na działanie. Temat moderacji na tym forum przez te kilkanaście lat był wielokrotnie poruszany, szczególnie gorące dyskusje odbywały się w szczycie popularności forum lata temu. Liczę że uda się zachować równowagę i nie będą potrzebne drastyczne działania.

Pozdrawiam i dzięki za to, że na forum wciąż coś się dzieje :-)
Cytat: labtes
Ja to bym przepuszczał posty takich stałych osobników przez moderację :)

To jest dobre rozwiązanie.
Dziękuję Redakcji za odpowiedz.
Cytat: mg
Ja go toleruję. Czasem próbuje pisać bez hejtu i wtedy bywa przydatny.

Wiesz w ogóle kim on jest w "życiu realnym"? Mógłbyś wykorzystać swoje ponadprzeciętne zdolności detektywistyczne i nam tutaj napisać. :-)
pracuje gdzies na uczelni, uczył w Polsce, być może w uczelni Jańskiego. Coś więcej mogłaby powiedzieć Eva z Guelph, ale od lat nie udziela się tu.
Ok, dzięki.

Śmieszy mnie tylko, że niektórzy z pozoru "normalni" ludzie, mający "normalne" prace, mają takie psychopatyczne osóbóstki, którym dają upust w internecie.

Ale swoją drogą może lepiej tu niż gdzieś indziej.
edytowany przez zielonosiwy: 09 cze 2024
Cytat: zielonosiwy
Ok, dzięki.

Śmieszy mnie tylko, że niektórzy z pozoru "normalni" ludzie, mający "normalne" prace, mają takie psychopatyczne osóbóstki, którym dają upust w internecie.

Ale swoją drogą może lepiej tu niż gdzieś indziej.

Zdziwiłbyś się jak wielu jest ludzi w realu normalnych pracujących zawodowo mających rodziny ale z zaburzeniami osobowości różnego rodzaju,najczęstsze zaburzenia osobowości to narcyzm, osobowość z pogranicza,choroba afektywna dwubiegunowa, tego na zewnątrz nie widać dopiero trzeba z człowiekiem bliżej przestawać na nieco głębszym poziomie żeby to wyszło. Również socjopata na pierwszy rzut oka to przemiły człowiek

« 

Pomoc językowa

 »

Nauczyciele angielskiego