o stronie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Bardziej skąplikowanego interfejsu forum to jeszcze nie widziałęm Zainstalowalibyście tu sobie normalne forum np. phpBB z www.phpbb.com jest to Open Source więc żadnych problemów.
Jeśli chodzi o kolory strony to takie sobie, gorzej jest z oglądaniem tej strony w roździelczości, której ja używam czyli 1280x1024. Na stronie głównej znajduje się parę błędów a dokładnie 83, ale to i tak w miare. Jeśli chodzi o zawartość strono to jest OK. Ale naprawde z tym forum (jego interfejsem) to już przegięcie..

Pozdrawiam
Strus
Oni tylko dziś przenieśli się w takie metafizyczne obszary. Zwykle jest bardziej down to earth.
hm? oco chodzi?? mi sie wszystko podoba
a co do interfejsu to jest najlepszy jaki widziałem
Widziałeś kiedyś jakiekolwiek inne forum? np programistów z phpBB.com ? :>
trego typu forum jest pełno w sieci, można nawet powiedzieć że przeważają... niestety
co to phpBB thingie?
:o)
np to, moje ulubione :-)
http://widzew.infocentrum.com/forum/
Ha, ha, na dzień dobry piszą:
Zostałeś wyrzucony z tego forum :-)
być może mam kłopoty ze wzrokiem ale nic takiego nie zauważyłem
Pewnie dlatego, że jesteś tam zarejestrowany, a ja nie.
1a. Forum jest funkcjonalne i spełnia swoje komunikacyjno-wymienno-pogladowe zadanie
1b. redakcji (w liczbie \'dwa\') sie podoba >:)
1c. takie zostaje

2. 83 błędy na glównej? hmmm... Jesli nie sa:
a. merytoryczne
b. ortograficzne
c. stylistyczne
d. interpunkcyjne
e. itp

to moga zostac :-) My jestesmy bowiem tolerancyjni...
przyznaje sie bez bicia że haker ze mnie kiepski ale jak można wyrzucić niezarejestrowanego użytkownka?
Może mają jeden komunikat dla wszystkich, którzy nie mają aktualnej rejestracji.
brawo dla tej Pani
:-)
hi-hi
LCR, zapomnialas jeszcze 1d) patrz: 1a)
:o)
LCR ale sie skrotu dorobilam ;-D
83 błędy w składni html\'a :|

http://validator.w3.org/check?uri=www.ang.pl
Moim zdaniem to forum jest funkcjonalne i bardzo potrzebne. Jest tez bardzo często odwiedzane. Trochę nie podoba mi się, że za dużo tu postów dotyczących egzaminów, zażaleń na niepowodzenia, że wśród takich postów często giną inne ciekawsze wypowiedzi ;)). Ale przecież ono jest przeznaczone dla ludzi, którzy zdawali, zdają lub bedą zdawać te egzaminy.

Wielu młodym ludziom potrzebne jest forum, na którym mogą się pożalic i pochwalić. Zauważyłem też wiele dobrych rad ludzi, którzy wszystkie egzaminy i certyfikaty mają za sobą i tak jak ja trzymają kciuki za młodszych kolegów.
www.onet.pl ma 63 bledy
www.cnn.com - 93

i co z tego? jakie to ma znaczenie dla uzytkownikow tych stron? żadne.
>www.onet.pl ma 63 bledy

chyba przed 63 zapomniałeś wpisać 1
Jak to żadne? Im sięcej błędów tym strona się wolniej ładuje (ceterus paribus), i czy poprawnie się wyświetla we wszystkich przeglądarakach (z wyłączeniem Internet Explorera, który każde g... przeczyta)

Więc ma to znaczenie dla zwykłego szareego użytkownika. Pozatym po coś te zasady Consortium ustala nie? :-)
to dlaczego jest tak niewielki procent stron ktore spelnia te zasady w 100%? I strona wcale sie wolniej nie laduje przez to ze obrazek nie ma ALTa.
mozesz sprawdzic jak strona sie wyswietla pod innymi przeladarkami - prosze bardzo, ja nie zauwazam roznic - chyba ze myslisz o uzytkownikach NN4.7 - ale o tym juz nikt nie mysli.

wiec jakie ma to znaczenie dla szarego uzytkownika? nie dostaje zgloszen ze cos nie dziala, cos sie wolno laduje itp... so why bother? Dbam o to zeby to wszystko szybko i dobrze dzialalo - jak widac tak wlasnie dziala.
>trego typu forum jest pełno w sieci, można nawet powiedzieć że
>przeważają... niestety

zgadzam się z tym \'niestety\'
phpBB może rzeczywiście bardziej by się sprawdziło ()sama mam takie forum i uzytkownicy są bardzo zadowoleni). Łatwiej byłoby w nim wyodrębnić poszczególne działy. Ja np. dopiero po długim czasie odkryłam zakładkę prowadzącą do niemal oddzielnego forum dla studentów filologii poszczególnych uczelni.

Jednak jak dla mnie może zostać. jest ok :) nie marudźmy ;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków