Prośba o ebooki :)

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |
Witam
Poszukuje następujących ebookow, jesli ktoś ma proszę o przesłanie lub wrzute na rapidshare :)

Language Practice Michael Vince (wszystkie 3)
Berliner Platz 1
Practical English Grammar 1 & 2 + ćwiczenia (A.J. Thomson, A.V.Martinet).
English Phonetics for Poles 2001 Władysław Sobkowiak

z gory dziekuje i pozdrawiam :)
szukaj na englishtips.org, pierwsze dwie są na pewno, ta trzecia nie wiem.
mam pytanie czy sciąganie z tej stronki jest płatne?
Pobieranie wszystkich ksiazek jest bezplatne.
Prosze powiedzcie jak pobierac z tej stronki. Z gory dzieki!
trzeba sie zarejestrowac(do tego potrzebne konto na gmail lub yahoo bo na inne konta rzadko dochodzi link aktywacyjny) jesli nie znasz rosyjskiego zmien jezyk po prawej stronie....pozniej juz normalnie ..szukasz ksiazki, klikasz download:P i tyle:P :D
jak ktos chce zaproszenia na gmail to dawac adresy ...to wysle...
Dzieki za podpowiedz. Poprosze o zaproszenie. Moj adres: [email] Zrobilam wszystko co potrzeba na tej stronce, zarejestrowalam sie, jezyk zmienilam, bo rosyjskiego nie znam. Niestety adresu w gmail czy yahoo nie mam. Link nie doszedl. A bez tego linku sie chyba nie da sciagac, bo mi wyskakuje (wcskam I agree), ze nie znajduje serwera. Tak wiec poprosze zaproszenie jak mozesz. POzdrawiam!
juz mam konto na gmail, sprawdze czy to zadziala.
i co ?
a czy ja tez moge prosić zaproszenia na gmail? [email]
wyslalam...
pod I agree powinno pisac download:)
jatez moge prosic?:) [email]
juz..
A ja też mogłabym prosić? [email]
juz..
Witam, zarejestrowałam sie na tej rosyjskiej stronce, żadnego linka nie dostałam i miałam podobny problem: po naciśnieciu "I agree" (przy ściąganiu) nic nie działało :/ Potem założyłam konto na yahoo.com, ponownie sie zarejestrowałam i znowu nie dostałam żadnego linka. Ale że jestem uparta to proszę jeszcze o gmail :-) Mój adres: [email]

Z góry dziekuję
Eh.. wydaje mi się, że udało mi się nawet coś ściągnąć, ale nie mogę tego otworzyć, bo chca jekieś hasło. o co chodzi?
wyslalam....sprobuj sie zalogowac pomimo ze nie dostalas linka aktywacyjnego..ja tez nie dostalam a sciagam:))
haslo do wszystkich plikow jest takie samo>>> englishtips.org
Dziękuję za pomoc, nareszcie mi się udało:)
mozesz mi napisac co mam zrobic dokaldnie by sciagac darmowo ksiazki???rnrnpozdrawiam
Udalo mi sie, sciagam bez problemu. Dzieki za pomoc!
co chcesz wiedziec dokladnie?? bo wyzej pisalam co trzeba zrobic...
Przy okazji, aktywacja englishtips (link) przyszedl mi nie na gmail, a specjalnie zakladalam konto, tylko na poczte w onecie, dziwne, ni? I od tego czasu wszystko gra, a wyskakiwalo, ze nie moze znalezc strony. Pozdrawiam!
Gra, bo admin wykonuje krecią robotę :) Codziennie wchodzi w panel i klika wszystkie linki, więc często do Was nic nie dochodzi, bo Wasz mail traktowany jest jak spam, a On widzi maile wszystkich którzy danego dnia próbowali się rejestrować i pomaga klikając w linka i tym samym uaktywniając dane konto. Stąd czasem nic na maila nie przychodzi, a jak się po paru godzinach czy na drugi dzień próbujecie logować to się udaje :)

Nie wiem czy to do końca zrozumiałe, ale najważniejsze, że działa ;)
Niestety nie udało mi się znaleźć książki Vinca - Advanced Language Practice. Czy masz moze bezpośredni link lub może dysponujesz tą książką. Jeśli tak prośba o info na [email]
Pozdrawiam i z góry dziękuję
jateż proszę o zaproszenie bo na yahoo mi nie przyszło :( mój adres : [email]
bardzo prosze o to zaproszenie a gmaila. bardzo mi zależy zeby coś ściągnąc z tej strony. to moj adres [email] jeszcze raz prosze, prosze.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 38
poprzednia |

« 

Pomoc językowa