obiektywna ocena

Temat przeniesiony do archwium.
witam
mialem cos w rodzaju kartkowki z ang
trzeba bylo napisac e-mail dotakiego polecenia:
Kolega z Anglii ma za zadanie opisać zwyczajlania wody w śmingusa-dyngusa. Opisz którkt: kiedy obchodzi się śmingusa-dyngusa, kto bierze w nim udział, jakich zasad należy przestrzegać, swoja opinia o tym zwyczaju.
Oto moja praca:
http://hyy.pl/view.php?filename=19Zdj_cie296.jpg
Jak widać zostałem oceniony na 2 bo nie odpowiedziałem na pytania przez to, że śmingus-dyngus napisałem: Easter (w slowniku jest Monday Easter). Inne osoby które napisały jedno zdanie dostały też 2 (WTF!?). Co o tym myślicie? Czy w technikum można robić takie kartkówki (niezapowiedziane) bez słownika??? (nie była to karna kartkówka)
Ciesz się, u mnie byś to oblał:) Pomijam kwestię odpowiedzi na pytania, ale byków narobiłeś od groma (a nie wszystkie zostały zaznaczone). Ilość jest sprawą drugorzędną - nie dostaniesz lepszej oceny za trzy zdania więcej, jeśli te zdania są niegramatyczne.
A uwazasz ze ktos kto jak wyzej pisalem nie narobil "bykow" w tym jednym zdaniu (skoro był w stanie tylko 1)??? Wychodziłoby na to ze lepiej napisac 1 słabe zdanie niż pisać więcej i robić błędy - zastanów się! Wracając do tematu: nie pomijaj kwestii odpowiedzi bo jak stwierdziła nauczycielka właśnie za to dostałem DOP
Aga ma rację: praca jest b.słaba i pewnie dostałeś 2 a nie 1 dlatego, że ująłeś coś co jest w poleceniu - tak to jest w tym ocenianiu teraz, że TRZEBA postawić punkty, bo coś tam zostało ujęte nawet jak praca jest bardzo słaba.

Pisanie więcej ma sens jak kiedy ktoś CZASAMI robi błędy.
Nie rozumiem też dlaczego nauczycielka nie poprawiła wszystkich błędów.
Ehh widze że nie zrozumieliscie o co mi chodzi. Jak widać ocenianie jest mocno zaniżone - wiem że jest dużo błedów ale nie o to tu chodzi. Poprostu wyobrazcie sobie że tych błędów nie ma. Chodziło o to żeby PRZEKAZAĆ INFORMACJE. I tu się pytam czy jedno słówko napisane błednie (Easter) przekreśla całe zdanie???
Przekazales informacje, ze Wielkanoc to oblewanie sie woda i ze jezeli ktos nie chce, to trzeba go oblac.
Rozumiesz cos z tego?
Nie wiem, czy ten ktoś nie narobił byków. Nie wiem nad czym mi się każesz zastanawiać: jedno zdanie czy pięć - jeśli praca jest nie na temat i z bykami, to taka praca nie może być dobrze oceniona. To nie przedszkole, gdzie daje się gwiazdki za dobre chęci.

Śmigus to nie Easter, ani Monday Easter (BTW, w słowniku było Easter Monday), przerobiłeś custom na festival, nie napisałeś nic o swojej opinii na ten temat, zasad właściwie też nie opisałeś. Dodaj do tego błędy i już wiesz skąd ten dop. Rozumiem, że wkurza Cię to, że nie olałeś sprawy, ale to nie jest podstawa do postawienia lepszej oceny.

A co do niezapowiedzianych kartkówek - zajrzyj do regulaminu szkoły.
Temat przeniesiony do archwium.