opis obrazka

Temat przeniesiony do archwium.
Przyznaje się jestem leń bo moge posiedzieć i się pouczyć, ale uwierzcie mi że nie umiem dobrze opisac . Poprostu mi to nie wychodzi więc w ostateczność właśnie teraz prosze was o pomoc :)

1. Na obrazku znajduje się siedmioro ludzi. Cztery kobiety , dwaj mężczyźni i dziecko. Są ubrani elegandzko. Fotografia jest biało czarna. Zrobiona jest prawdopodobnie w pokoju. Można zauwazyć , że rozmawiają ze sobą. Być może są przyjaciółmi.

2. Obrazek przedstawia mężczyznę. Ciężko wywnioskowac co robi. Siedzi na krzesle i trzyma w ręce kartkę. Jest ubraby w garnitur. Zdjęcie jest czarno-białe.

3. fotografia przestawia mężczyznę. Ma on założone na głowie słuchawki. W ręce trzyma mikrofon.Wygląda na to , że cos mówi. W tle widać kilku mężczyzn. Ubrany jest w białą koszulę oraz brązowy płaszcz. Być moze jest jakimś komentatorem. Jego lewa dłoń jest zaciśnięta.
ja tez jestem leniem i nie za bardzo mi sie chce odrabiac domowe zadania za kogos.
.
edytowany przez Wojt_Sass: 11 lis 2010
Coś mi się powaliło sorki
1. In the picture I can see a seven persons. There are four woman, two man, and the child. They are dress very stylish. It cannot be a hotel because the room does not look like a typical hottel lobby., and we can notice, that they are standing and talking each other. In my opinion they are a family, but they could be a friends.

2. In the picture I can see a men in medium age. He is sitting on the chair and propably holding a piece of paper. He is dressing a elegant suit. ( Tylko tyle, ponieważ nie opisałeś jego wyglądu, ani zachowania(być może zaduma, lub zdziwnienie), poza tym nie napisałeś nic o pomieszczeniu w którym się znajduje i cech charakterystycznych dla tego obrazku które można by podać w opisie rozbudowując to bardziej dla potencjalnego odbiorcy).

3.In the picture I can see a a few persons. In the center I can see a man who is propably a commentator or another presenter. In his head I see a headphones, and he is holding a microfone. He is talking to this microfone, so maybe that can be a broadcasting. He is wearing a white shirt and long brown coat. His left hand is thighten. In the background I can see other persons who are sitting on the armchair and waiting for something.
aga kopiuj to szybko, zanim ktos to 'poprawi'. teksty sa idealne. nie wirz nikomu, nawet nauczycielce, kto znajdzie tu jakiekolwiek bledy. Sass jest miszczem, no i frajerem, skoro chce odrobic prace domowa za obca osobe. Czy Ty mysilisz, ze ktos obcy wyniesie za Ciebie smieci albo posprzata w pokoju?
mg naucz się pisać bardzo Cię proszę:) przygotowuje się do matury więc napisanie nawet paru słów dla kogoś byłby mi trochę pomocne." Czy Ty mysilisz, ze ktos obcy wyniesie za Ciebie smieci albo posprzata w pokoju? " Ładnie napisane :) różnica między Tobą a mną jest taka że mi się chciało pomóc bezinteresownie a Tobie nie :P nie komentuj jak nikt nie potrzebuje Twojego zdania...
Nie pomogłeś:
skoro przygotowujesz się domatury, to powienieneś wiedzieć, jaka jest różnica między 'pomóc komuś w odrobieniu pracy domowej' a 'odrobić za kogoś pracę domową'.
Jesteś frajer, bo dzięki Twojej naiwności jakiś leń nie musiał nic robić, żeby móc pokazać nauczycielowi pracę domową.
Inna sprawa to te wszystkie błędy, które zrobiłeś. Ponieważ pomagasz leniowi, nikt poważny nie pomoże Tobie, tzn. nikt poważny nie poprawi tych błędów, żebyś się czegoś nauczył.
nie będę się dalej wypowiadał jak widzę takie miłe odpowiedzi
Przemyśl to, co przeczytałeś, i zmień się.
Cytat: Wojt_Sass
nie będę się dalej wypowiadał jak widzę takie miłe odpowiedzi

Milszych nie otrzymasz. Zasadą tego forum jest pomaganie. Pomaganie, nie odrabianie za kogoś zadań domowych. Pobędziesz tutaj trochę dłużej i zorientujesz się na czym to polega.
Cytat: mg
Przemyśl to, co przeczytałeś, i zmień się.

Ciekawie brzmi. Jakoś tak mi się kojarzy z czarodziejkami: delikwent, różdżka, wypowiedziane zaklęcie. Myślisz, że podziała?
Celem tego była pomoc, ale to mój pierwszy post na tym forum więc poprostu chciałem pomóc nie widziałem tyle problemów ale skoro takie tu macie zasady to się do nich najzupełniej dostosuje...
Cytat: Wojt_Sass
Celem tego była pomoc, ale to mój pierwszy post na tym forum więc poprostu chciałem pomóc nie widziałem tyle problemów ale skoro takie tu macie zasady to się do nich najzupełniej dostosuje...

Jakże miło się to czyta!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa