Thank you letter

Temat przeniesiony do archwium.
Mam pytanie, czy to zdanie ma sens?

I would like to express my sincere appreciation for having interviewed me for the position of an Operations Assistant with your Company on 5th January, 2011.

Jeżeli nie, co w nim nie tak?
Dzięki.
I would like to express my 'sincere' (to slowo jest niepotr z tym wyglada tak, jakbys sie podlizywal) appreciation for having interviewed me for the position of an Operations Assistant with your Company on 5th January, 2011.

no i jak poszlo?
Ta rozmowa to była jakaś koszmarna porażka... Była zrobiona na zasadzie takiej ala pseudo konferencji 3 osoby słuchały i pytały się o różne rzeczy, ja zdenerwowany strasznie, głos drżący, składnia słaba, zamotałem się przy jednym pytaniu, doszedłem do wniosku, że nie chcę im zadać pytań żadnych (co możliwe, że pogorszyło moje położenie) nie sądzę że udało mi się ich przekonać. Generalnie wyszło tak: "ma pan wspaniałe kwalifikacje, ale mamy jeszcze 2-3 kandydatów i damy znać..." Życie:P
A jednak :PPP

Hi Marcin,

Thank you for speaking with us earlier today. I am delighted to inform you that we have selected you for face to face interview next week. We would like you to come to our offices on XYZ for 11am on Tuesday the 11th of January.

I expect the interview to last 45 minutes and will cover aspects of the job and other questions. Please confirm that this time is suitable for you

Kind Regards,

Joe Keenan

Jak ładnie odpowiedzieć ^^?
Cytat: Silverknight
A jednak :PPP
No widzisz, chyba nasze dorady pomogly.....
Napisz tak:
Dear Joe,
Thank you very much for selecting me for a face to face interview on the 11th of January 2011.
I will be very happy to attend the interview at 11.00 a.m.
Regards,
Marcin...
Dzięki terri. Odpowiedziałem wcześniej... ale praktycznie dokładnie tak samo jak napisałaś :) Wszystkiego dobrego!
Cytat: Silverknight
Dzięki terri. Odpowiedziałem wcześniej... ale praktycznie dokładnie tak samo jak napisałaś :) Wszystkiego dobrego!

... Ja wierze, (bar - nawet wiem) ze wszystko pojdzie dobrze...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie