List formalny

Temat przeniesiony do archwium.
Dear XYZ

I am writing to You in connection with the possiblity of study at state university at the Faculty of a BA in psychology. I'm a 19-year-old female. I am Polish. I complete a secondary school with distintion. I know the English language at the secondary level. I would like to study this trend, becouse I like work with people and I want to help people.

Mam problem, bo list powinien składać się z co najmniej 120 słów. Niestety mój tyle nie zawiera. Naciągnęłam go jak tylko potrafiłam, ale nie wiem jak jeszcze mogę rozwinąć ten list. Czy ktoś mógłby mi pomóc i jednocześnie sprawdzić błędy?
I am writing to 'You' (you w srodku zdania piszemy malymi literami) in connection with the 'possiblity' (ortog) of studyING (tutaj napisz BA) at (brak przedimka) 'state university' (nazwy wlasne piszemy duzymi literami) at the Faculty of 'a BA in' (niepotr) psychology. 'I'm a 19-year-old female' (nie widze dlaczego to jest potrzebne) .
I 'complete' (tutaj czas przeszly) 'a' (zle slowo) secondary school with 'distintion' (ortog).
I would like to study this 'trend' (co? popraw), 'becouse' (to slowo jest zle napisane. Niby dlaczego?) I like 'work' (zly czas) with people and I want to help people.

Mozesz dodac od kiedy to Cie interesowalo i co juz wiesz o tym temacie, no i jakie wyniki z matury oczekujesz.


Mam problem, bo list powinien składać się z co najmniej 120 słów. Niestety mój tyle nie zawiera. Naciągnęłam go jak tylko potrafiłam, ale nie wiem jak jeszcze mogę rozwinąć ten list. Czy ktoś mógłby mi pomóc i jednocześnie sprawdzić błędy?[/quote]