Rozprawka: "You really are what you eat".

Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna
Cytat: trez4
Teraz będą prowadzić dywagacje nt jednego słowa. rotfl

a no tak, trzeba koniecznie ci napisać czy jest OK czy nie, bo inaczej - jak zapowiedziałeś - nie zakończysz wątku i nici z podziękowania, chyba się popłaczę z żalu :(((
Cytat: trez4
Teraz będą prowadzić dywagacje nt jednego słowa. rotfl

Tutaj na forum byly czasy kiedy diskusje o jedno slowo trwaly 2 tyg. - a ty chcesz to wszystko w jednym dniu zakonczyc.


@ivonne O co Ci chodzi? Chyba normalne, po to założyłem temat żeby się tego dowiedzieć. Poza tym nie wiem po co ta marna ironia z Twojej strony. Ile Ty masz lat, że jesteś na tym etapie? Toć to domena gimbusów. Mnie coś takiego bawiło jak byłem w podstawówce/wczesnym gimnazjum (chociaż wtedy już raczej nie).
Cytat: trez4
To jak teraz ta praca wygląda? Nie ma w niej żadnych błędów? Bo dopiero jak praca będzie bezbłędna temat uznam za skończony.

I Ty to akurat potrafisz ocenić.
Przecież moglibyśmy Ci wcisnąć kit. Ludzie Ci pomogli, ale Ty teraz się stawiasz. Nieładnie.

Proponuję już nic nie pisać w tym wątku.


Wait, let me round it out.

trez4, I take it that 'dywagacje' is somthing that is beyond your mental capacity.
If you don’t know what’s wrong with a phrase like “It do not take much time", you should’ve rather put LLAR ( laughing like a retard) there in the first place, not ROTFL. 'Like' in the former is highly questionable in your case.
edytowany przez savagerhino: 25 mar 2012
W sumie to pomoc nie jest bardzo dokładna, taka jakby obok tematu. Sam doradzam w innych dziedzinach i wiem jak potrafi irytować pomoc 'obok tematu'. Pomagać należy jak najdokładniej i jak najprościej. Tutaj wystarczyło pogrubić co źle i napisać jak zdanie powinno wyglądać. Akurat przy angielskim można bardzo łatwo pomóc.
Co innego jak wytłumaczyć komuś zagadnienia z fizyki jądrowej :). To przy tym pikuś.
Nie wiem o co się tak burzycie. Marny forumek. No, ale praca doprowadzona do względnego porządku, choć nie tak powinna wyglądać pomoc.
Ogarnijcie to, a będzie nawet dobrze.
całe szczęście że takie osoby to tutaj rzadkość, bo inaczej nikomu by się nie chciało pomagać....
Ale mądrala ;)
To Wy zaczęliście. Ja zazwyczaj jestem miły. Czasem nawet na jakieś marne ironie czy sarkazmy tudzież zawiść w mym kierunku odpowiadam czymś odwrotnym.
Ok, skoro praca jest dobra to temat można zamknąć.

I pamiętajcie- pomagajcie dokładniej.
"Tutaj wystarczyło pogrubić co źle i napisać jak zdanie powinno wyglądać."

Nie. Tego chcą osoby, którym nie zależy na nauczeniu się czegokolwiek. Może taki jesteś.
Dopiero jeżeli sam poprawisz pokazane błędy, będziesz lepszy z angielskiego.

"Ogarnijcie to, a będzie nawet dobrze."
Och, wielki pan się znalazł.
Zmykaj z tego marnego forumku, zanim ośmieszysz się jeszcze bardziej.
Tutaj wystarczyło pogrubić co źle i napisać jak zdanie powinno wyglądać.

A guzik. Nikt Ci nie będzie na talerzu podawał rozwiązania.
już chyba bardziej nie można:)
niech zostanie, fajnie ze znalazł się taki błazen jak on:)
'Zbłaźnić się na forum'?
Dla zdrowej, normalnej osoby coś takiego nie istnieje (a gdyby już istniało to i tak by NIC nie znaczyło). Reputacja liczy się w prawdziwym życiu. Tutaj jesteś tylko marnym zlepkiem literek i cyferek. Najczęściej o taką reputację dbają osoby bez normalnego życia, lub z zachwianym, dlatego budują swój obraz w internecie.

Poza tym jaka polaczkowatość. Wytknąć błędy to zamiast pokornie to przyjąć i w ciszy zmienić postępowanie to jeszcze mają czelność pyskować.
Obłudnicy.
>>Ok, skoro praca jest dobra to temat można zamknąć.

You’re out of your mind or what ?
A chilli-eating greaseball who’s just crossed the U.S. Mexico border in Tijuana would put it way better.


Przyzwoity czlowiek wszędzie zachowuje się przyzwoicie. Z Ciebie wychodzi tzw. mocarz klawiatury.

Ty nawet nie potrafisz ocenić, jak dużą pomoc uzyskałeś.
Jak dzieci, jak dzieci. To jest niepokojące, bo takie rzeczy cieszą jak już wcześniej wspomniałem podstawówkowiczy / wczesnych gimbusów.
Nie karmić trolla!
'trez.. whatever is there
Don't push your sick counsel here and go fly a kite already, will you ?
Nie rób takiej popisówy bo jesteś najlepszy z angielskiego i nikt nie może Ci dorównać :<.
Dobry okaz w sumie. Pisz dalej.
Cytat: mg
Przyzwoity czlowiek wszędzie zachowuje się przyzwoicie. Z Ciebie wychodzi tzw. mocarz klawiatury.

Ty nawet nie potrafisz ocenić, jak dużą pomoc uzyskałeś.

jest nawet gorzej:
"Marny forumek. No, ale praca doprowadzona do względnego porządku, choć nie tak powinna wyglądać pomoc"
jak to się nazywa ? dysonans ?
przestańmy karmić trolla
ok, but just for this 'dysonans', it's rather brain damage
Cytat: mg
przestańmy karmić trolla
Dobre prowo można tutaj ukręcić widzę.
Temat przeniesiony do archwium.
31-54 z 54
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa