Sprawdzenie i poprawienie krótkiego listu do przyjaciółki.

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Potrzebuje sprawdzenia i poprawienia mojej pracy domowej. Nie wiem czy dobrze to wszystko napisałam, w razie wątpliwośći co do sensu zdań zamieszczam polską wersje, to musi być po angielsku napisane. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. POzdrawiam :)

Hi Susan. How are you? I have good news for you. I want to have a tattoo. A large black dragon on the left shoulder. I saw it on the arm of my girlfriends and it looks great. Tattoos are very fashionable in our school. Have them almost everyone. I can not be worse. Anyway, I love dragons. I like very much pictures with dragons. Dragons are such powerful and amazing. Therefore, I think that the tattoo is a good idea. Unfortunately, my mother is unhappy with this idea. She thinks it's stupid. Says it's a simple fashion that will pass after a few months. She did not understand me. He does not know that dragons are my passion. Don't listen to her, I have it somewhere. My friends say it's a great idea. They want to go with me to tattoo and look at it. They are wonderful. And what do you think of my idea? I'm waiting for a reply. Best regards



Cześć Susan. Jak się masz ? Mam dla ciebie dobrą wiadomość. Ja chce mieć tatuaż. Duży, czarny smok na lewym ramieniu. Widziałam go na ramieniu mojej koleżanki i to wygląda wspaniale. Tatuaże są bardzo modne w naszej szkole. Mają je już prawie wszyscy. Ja nie moge być gorsza. Zresztą, ja kocham smoki. Bardzo mi się podobają obrazki ze smokami. Smoki są takie silne i niesamowite. Dlatego myślę że tatuaż jest dobrym pomysłem. Niestety, moja mama jest niezadowolona z tego pomysłu. Ona myśli że to głupota. Mówi że to zwykła moda która minie po paru miesiącach. Ona mnie nie rozumie. Nie wie że smoki to moja pasja. Nie słucham jej, mam to gdzieś. Moi przyjaciele mówią że to świetny pomysł. Oni chcą ze mną iść do salonu tatuażu i patrzeć na to. Oni są cudowni. A co ty myślisz o moim pomyśle ? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa