Egzamin Gimnazjalny Rozszerzony Angielski.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Dzisiaj zdawałem egzamin rozszerzony z angielskiego. Należało tam napisać e-mail do kolgi o tym że byłem na wystawie fotograficznej który miał zawierać podpunkty:
-Opowiedz dlaczego wybrałeś tą wystawę
-Opisz swoje ulubione zdjęcie
-Napisz swoje plany związne z fotografowaniem
Chciałbym prosić o sprawdzenie podanego maila i podania wartości punktów jeżeli ktoś jest egzaminatorem lub wie jak są oceniane te prace.


Hi Mark!
I'm writing to you because I've just returned from photography exhibition. I went to this exhibition because I love photography and look up the incredible photos. The most beautiful photo was a modern Mona Lisa picture. This was the most incredible photo I've ever seen. Esspecialy landscapes and colours were pretty. In the future i'm going to be a photographer who will be taking photos to wild animals. Anyway I have to go now.

Talk Soon
XYZ
na punktach sie nie znam, dalbym czwórkę.
Przyszlosc przed Tobą :-)
Dużo popełniłem błędów??
przedimek przed exhibition
look up jest źle
I have ever seen >> zły czas
especially
of wild animals
we will talk soon
@mg
a jak by Twój student tak napisał ten list, to co byś dał? :)
talk soon powinno być ok po we wzorach w książkach gimnazjalnych tak było. a jednak przy wild animals było of. + i've ever seen czas present perfect uważam że jest dobra bo widziałem ostatnio ale może zobaczę lepszą ... ??
edytowany przez hubert1234: 25 kwi 2014
talk soon było? według mnie to jest źle

cofasz się w przeszłości więc musisz użyć past perfect
@zielonosiwy

studenci nie pisza listow na poziomie gimnazjalnym

@autor
nie rozumiem wzmianki o landscapes w odniesieniu do Mony Lizy. A w ogóle' zdjęcie Mony Lizy'?
w książkach jest wyraźnie TALK SOON. No tak użyłem czasu present perfect. Chciałbym mieć tak 8/10 Ciekawe jak egzaminator oceni
może w zamyśle landscapes in the background

tak się tylko zastanawiam jaki jest tam poziom
tak właśnie o ten zamysł mi chodziło :)
Mam jeszcze pytanie. Należało napisać jest gorąco czyli it's hot. Ja napisałem it's warm. W jednym ze słowników warm również oznacza gorąco. Czy egzminator jest w stanie mi to uznać?
warm - ciepło
hot - gorąco
bez różnicy, bo zdanie jest poprawne, mogło być nawet zimno :)
Też tak myślę. Ale w arkuszu było napisane jest gorąco więc nie wiem co na to egzaminator :(
uznają Ci
A to fajnie dzięki
Temat przeniesiony do archwium.