sprawdzenie opisu pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Prosszę o sprawzenie błędów w mojej pracy


I am Kacper Nowak ! I am a driver and I work in a company X. I work there for three years. I hired there when I finished school. I work from 8 to 16, 5 days a week. Saturday and Sunday I'm free, I had time to study college. My job is delivering the goods from the warehouse to the food of different shops. I drive around Świętokrzyskie. My boss is a very nice man, always will help me when I have a problem. When I have to go to college on Friday, willingly giving me free, because it believes that science is the most important. My job does not require education, but I have to be skoncentowany and relaxed while driving. To be able to bring the goods to the warehouse I have a lot of strength. Nevertheless, I believe that my work is very nice. The bottom line is that it does not bother me in the study, and I can make a lot of money. After graduation I plan to look for a new job

Jestem Kacper Nowak! Jestem kierowcą i pracuję w firmie X. Pracuję tam już 3 lata. Zatrudniłem się tam gdy skończyłem szkołę. Pracuję od 8 do 16, 5 dni w tygodniu. Soboty i Niedziele mam wolne, żebym miał czas na naukę studia. Moja praca polega na rozwożeniu towaru spożywczego z hurtowni do różnych sklepów. Jeżdzę po całym województwie świętokrzyskim. Mój szef jest bardzo miłym człowiekiem, zawsze pomoga mi gdy mam problem. Kiedy muszę jechać w piątek na studia, chętnie daje mi wolne, ponieważ uważa, że nauka jest najważniejsza. Moja praca nie wymaga wykształcenia, ale muszę być skoncentowany i wypoczęty podczas jazdy. Żeby móc wnosić towar do magazynu muszę mieć dużo siły. Mimo to uważam, że moja praca jest bardzo przyjemna. Najważniejsze jest to, że nie przeszkadza mi ona w studiowaniu i mogę zarobić sporo pieniędzy.Dopiero po ukończeniu studiów planuję szukać nowego zajęcia
translator.
Nie poprawiamy po translatorach.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa