Proszę o sprawdzenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Wczoraj za bardzo pomogłem sobie google tłumacz ale dzisiaj już z głowy wszytsko.. sprawdzi ktoś? z góry dzięki:)
I passed my school certificate very good. In the future, in october I want go on university because I wants to study fashion design but it is a very popular a direction so a lot of people want study this. In the future I would like be a fashion designer. I think that these studies will help me achieve my goal. In next week my parents will travel to Italy and I will organize a birthday party. I would like that you visit me for my birthday. In the birthday will be a lot of food,drink and dance.
zdawales egzaminy, nie certyfikat
good = dobry
go zawsze laczy sie z 'to'
I wants jest zle, takie podstawy znasz
direction to jest kierunek ruchu, usun 'a'
powinienes wiedziec, czego uzywa sie bezposrednio po want albo would like
in next week - usun jedno slowo
nie mowi sie would like that
w ostatnim zdaniu brak podmiotu, no i 'birthday' to dzien urodzin, przeciez jedzenia nie bedzie tyle w dniu urodzin, tylko na przyjeciu
ok dzięki:) a jeśli chciałbym dodać formułkę "going to" (na wyższą ocene:)) to da rade jakośto zrobić? dasz jakieś podpowiedzi? czy za dużo kombinowania. bo w sumie w tym tekscie uzyłem tylko raz "go" czy wystarczy z tego "go" zrobić "going to" i już będzie zaliczone jako użycie formułki? przepraszam za może głupie pytania ale angielski to trochę czarna magia dla mnie..
I am going to = zamierzam
chyba tego nie rozumiesz
sam ustal, jakie inne wyrazenia mozna zamienic going to.
Czyli np za "I would like" dać "I am going to"?
jezeli chcesz powiedziec 'zamierzam'.
W sumie Zamierza i Chciałbym ma podobne znaczenie:) i tak i tak będzie dobrze. ok dzięki wielkie za pomoc.:) Pozdrawiam
'chcialbym cie zaprosic na urodziny' nie znaczy 'zamierzam cie zaprosic na urodziny'.

w wielu innych zdaniach mozna uzywac wymiennie
Temat przeniesiony do archwium.