Krótki opis awarii statku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Dostałem za zadanie opracować krótki tekst o awarii 17 letniego statku na okręcie. Dosłownie 3-4 zdania. Opracowałem takie coś:
W dniu 31.09.2014 w trakcie rejsu nastąpiła awaria silnika głównego. Awaria była spowodowana wiekiem silnika. ma on już 17 lat. Statek został odholowany do najbliższego portu. Tam czeka go długi remont.
Tak to tłumaczę:
On 09.31.2014 during the voyage of the main engine failure occurred. The failure was due to the age of the engine. It has been 17 years. The ship was towed to the nearest port. There he waiting for him a long renovation.
Przyznaje się, że korzystałem z pomocy translate.
Z góry dziękuję za pomoc/oczywiście wiem, że luty nie ma 31 dni/
ale nie wiesz, że my nie jesteśmy dodatkami do translatora.
Nie pracowales samodzielnie, nie oczekuj pomocy.
No przecież jak ja to bym miał to przetłumaczył to byś chyba padł ;) Jeden konstruuje silniki ze sterowaniem prędkości kątem wektora a drugi śmiga angielskim. No dobrze. Moja praca samodzielna tego tekstu to:
On 09.31.2014 the course of the voyage, the main engine failure.The failure was due to age the engine. He have 17 years old. The ship towed the next port. There he wating for long renovation.
Tak to wygląda na etapie mojej wiedzy z angielskiego. Czy to już się kwalifikuje do poprawy jako praca samodzielna ? ;)
Pozdrawiam
nie, poniewaz to nie jest tekst na Twoim poziomie.
Skoro dostales zadanie napisania takiego tekstu, to wytlumacz powyzsze zlecajacemu zadanie. Nie dopuszczam, oczywiscie, mysli, ze zlecajacy ma prawo oczekiwac od Ciebie znajomosci angielskiego na odpowiednim poziomie. On sie po prostu nie zna, najlepiej niech sam przetlumaczy.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia