Wypracowanie z egzaminu gimnazjalnego

Temat przeniesiony do archwium.
Zdanie za 10 punktów.
Kilka dni temu przeprowadziłaś się do nowego domu. W e-mailu do koleżanki z Londynu:
- wyjaśnij, dlaczego twoja rodzina zmieniła miejsce zamieszkania,
- zrelacjonuj zdarzenie, które miało miejsce podczas przeprowadzki,
- opisz swój nowy pokój.

Rozwiń swoją wypowiedź w każdym z trzech podpunktów, pamiętając, że długość e-maila powinna wynosić 50-100 słów. Oceniana jest umiejętność pełnego przekazania informacji, spójność, bogactwo językowe oraz poprawność językowa.

Hi Amy!
Thanks for your last e-mail. I've got some news. My family moved to a new house in London. My parents decided to do that because my dad has a new job here. He will work as a doctor.
Unfortunately, I had an accident when we were moving. While I was carrying the boxes I fell down and broke my leg. It really hurts.
I'm very happy beacause of my new room. I have a big bed and a lovely white desk. I have an amazing view from the window.
How are you?
Love,
XYZ


Z rozszerzenia ze wszystkich zadań oprócz wypracowania miałam 29/30 pkt, ile mogłabym dostać za tę pracę? :)
has a new job - lepiej: dostał
here - tutaj?
moving out

moglas była napisać wiecej, ale i tak chyba bys dostała komplet punktów
Cytat: zielonosiwy
has a new job - lepiej: dostał
here - tutaj?
moving out

moglas była napisać wiecej, ale i tak chyba bys dostała komplet punktów

Nie mogłam bo już jest chyba koło 90 słów :) Czyli nie ma tu raczej błędów do których mogą się przyczepić?
po naglowku przecinek, nie wykrzyknik
my family has/have moved
nie moglas skrecic kostki? sprained my ankle na przyszlosc
carrying some boxes

nie znam sie na wymaganiach gimnazjalnych, mam nadzieje, ze za te drobne niedociagniecia nie odejma Ci wiecej niz 1 punkt.
Cytat: mg
po naglowku przecinek, nie wykrzyknik
my family has/have moved
nie moglas skrecic kostki? sprained my ankle na przyszlosc
carrying some boxes

nie znam sie na wymaganiach gimnazjalnych, mam nadzieje, ze za te drobne niedociagniecia nie odejma Ci wiecej niz 1 punkt.

Dziękuję :) W arkuszu napisałam chyba z przecinkiem, o ile pamiętam. A kostkę właśnie chciałam skręcić! Ale nie wyszło, zapomniałam sprained ;)
Również mam taką nadzieję!

 »

Studia za granicą