Dialog na temat imprezy

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, muszę napisać dialog do szkoły dotyczący imprezy, która odbyła się podczas ostatniego weekendu. Moglibyście sprawdzić czy zrobiłam jakieś błędy?

How was the party?
Very good.We started at 8 pm. Was a lot of people from our school. The party was in gym, she was in colors grey and pink. We had a DJ, he played very good music. I and my friends were dancing the whole night. At 10 pm was karaoke competition. All people happily sang. Won Ania with 3 class. We ended at 1 am.
Were there any problems?
I think that no, though sometimes the music was too loud.
Who was at the party?
At the party was my friend Justyna, my classmates and company of school.
Do you have any plans for the weekend?
I think that we can go to shopping or go to cinema.
edytowany przez Paula2_1: 22 lis 2017
Nie ma godziny 20p.m. i 22p.m.
Niektóre zdania mają polski szyk.
I think no np I don't think so
At the party was my friend Justyna, my classmates and company of school.?
Brakuje kilku przedimków.
edytowany przez Aaric: 22 lis 2017
(tutaj brakuje slowa) was a lot of people from our school. The party was in (przedimek) gym, 'she' (nie wiem o jakiej kobiecie tutaj mowa? dlaczego myslisz, ze 'party' jest rodz. zenskiego, kiedy taki nie istnieje w jez. ang?) was in colors grey and pink.
'I and my friends' (nie, uzywamy 'my friends and I) were dancing the whole night. At 10 pm (brak slowa) was (przedimek) karaoke competition. All people' happily sang' (najpierw co robili a pozniej jak). (ale co? tutaj nie wiem o co chodzi) won (brak slowa) Ania with 3 'class' (nie, w BrE uzywamy 'year'). 'We' (to znaczy ty i twoji znajomi sie skonczyli?) ended at 1 am.

I think 'that' (nie wiem co to slowo tutaj robi) no, though sometimes the music was too loud.
At the party was my friend Justyna, my classmates and 'company of' (tego nie rozumeim) (przedimek) school.
I think that we 'can' (wg mnie za silne) go 'to' (niepotr) shopping or go to (przedimek) cinema.
Z "company of school" chodziło mi o znajomych ze szkoły.
Nie ukrywam, mój angielski nie należy do najlepszych. Dziękuje, że sprawdziliście dialog i zwróciliście uwagę na błędy
classmates and schoolmates
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka