Maile po angielsku, proszę o sprawdzenie.

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,

proszę o sprawdzenie poprawności. Tłumaczenie nie musi być dosłowne.

Cześć,
pisze w sprawie awarii serwera "nazwa, IP", serwer przestał działać i nie odpowiada na polecenie PING. Proszę o sprawdzenie czy serwer jest sprawny oraz o informacje zwrotną.
pozdrawiam.


Hello,
I am writing with regards to the server failure "name, IP", server has stopped working and is not responding to the PING command. Please check if the server is operational. Please let me know if I can be of assistance. I look forward to hearing from you.
Regards.

Cześć,
pisze w sprawie serwera "nazwa, IP", działanie serwera jest bardzo powolne / zawiesza się. Proszę o sprawdzenie czy serwer jest w pełni sprawny oraz o informacje zwrotną.
pozdrawiam.


Hi,
I'm contacting you to the server "name, IP" server operation is very slow / freezes. Please check if the server is fully functional. Please let me know if I can be of assistance. I look forward to hearing from you.
Regards.

Dzień dobry,
proszę o przeprowadzeni restartu serwera "nazwa, IP". Proszę o informacje zwrotną, po wykonaniu restartu.
pozdrawiam.


Dear Sir/Madame,
please restart the server "name, IP". Please message me after reboot
Regards.

Dzień dobry,
chciałbym zapytać czy witryna "adres witryny" działa poprawnie ponieważ nie mogę się zalogować do serwisu.
pozdrawiam.


Dear "name",
I am writing to enquire website "website address" I can't log in to the site. Please let me know if I can be of assistance. I look forward to hearing from you.
Regards.
Please let me know if I can be of assistance. = napiszcie, czy moge sie przydac do pomocy

o co chodzi?

poza tym sa drobne bledy, ale wszystko jest zrozumiale

w ostatnim
...writing to ask if the website ... is operational.
Please let me know if I can be of assistance - Proszę dać mi znać czy mogę jakoś pomóc.

Możesz wskazać te drobne błędy ??
contacting you about a server failure. The server.... has stopped....

contacting you about

Madam (wersja z e to burdelmama)
Please let me know if I can be of assistance
Ja bym np dal
Please, let me know if you need me to provide more details. np np
Dziękuję wam za pomoc
Temat przeniesiony do archwium.