moja praca zaliczeniowa do sprawdzenia na jutro!!

Temat przeniesiony do archwium.
We used to sell 250 mobiles per month until May when sales increased dramatically by almost 20% and went up from 210 to 270.However,there was a slight decrease which took place in July.The amount of mobiles sold rose sharply to 300 in August,but the next month decreased gradually ,then remained stable at 280.
Nie jest źle, ale można co nieco dopracować

>We used to sell 250 mobiles per month until May PRZECINEK when sales increased
>dramatically by almost 20% PRZECINEK GOING [bo co to znaczy 'and': wzrost o 20% był niezależny od wzrostu z 210 na 270?] up from 210 to 270.However,there
>was a slight decrease in July.The amount of mobiles
>sold rose sharply to 300 in August, DECREASING GRADUALLY the next month TO remain stable at 280 SUBSEQUENTLY.
mg wiedzialem ze do Ciebie moge zglosic sie po drobne korekty:) pisalem prace kumplwi z ekonomii wiec chcialem wszystko na perfekt to moze jeszczemoglbys wysunac jeszcze jakies propozycje odnosnie mojej pracy licencjackiej z zakresu fonetyki np roznice wymowy czy pisowni angielskiej i polskiej czy cos w tym stylu np?? kompletnie nie wiem jaki mam temat wymyslec a za 2 tyg mamy juz je podac wrr
bardzo bym chciał przeczytać pracę na temat "adaptacja foniczna wyrazów angielskich w polskich reklamach w mediach audiowizualnych". Pralki "Łirlpul" itp. Uwaga: praca wymaga dotarcia do starych reklam, co może nie być takie łatwe.
o kurcze przyznam ze brzmi to super. niedosyc ze nie jest oklepane np zjak z metodyki to na czasie:) musze to jeszcze przemyslec a w razie czego gdybym sie zdecydowal moglbym liczyc na Twoja pomoc jesli mialbym jakies pytania?
no albo jakis inny temat tego typu do ktorego nie trzebaby wkladac tyle zachodu jakz tymi reklamami
>no albo jakis inny temat tego typu do ktorego nie trzebaby wkladac tyle zachodu jakz tymi reklamami

Nie przychodzi nic do głowy poza sztampowymi np. porównanie wymowy osób uczonych przez rok metodą Callana i metodą tradycyjną
To mogła by byc ciekawa praca. A co Ty sądzisz o różnicach w wymowie, kto ma lepszą ? Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa