PLISS sprawdzcie mi list

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć proszę przetłumaczcie mi PLISSS mam do napisania LIST

Cześć Łukasz piszę do ciebie ponieważ nie mogę przyjąć twojego zaproszenia na przyjazd w werje zimowe do ciebie w góry. W tym czasie będę miał przeprowadzkę i nie będę miał czasu na wyjazd a bardzo bym był chętny. Cieszę się z tej przeprowdzki ponieważ tamto stare mieszkanie było zamałe, ale też jest ona trochę kłopotliwa ponieważ nie mam jakprzewieść wszystkich rzeczy do nowego mieszkania, więc jestem trochę smutny i przygnębiony. Chcesz wedzieć jak wygląda moje mieszkanie? Powiem ci. Na wprost drzwi mam dużą kuchnię. Kiedy wejdzies do domu po prawej stronie są schody na wyższe piętro na którym jest sypiania i mały pokój. Obok schodów jest łazienka. Natomiast po lewej stronie jest duży pokój gościnny. Ale lepiej jeśli sam zobaczysz. Może przyjedziesz po feriach obejrzeć sobie moje mieszkanie. Ja czekam. To narzie.


Hy Łukasz I am writing to you since I cannot accept your invitation to
the arrival in winter vacation to you into tops. At that time I will have the move and
I will be having no time for the trip and very much I would be willing.I am pleased with this move becoause that old flat was samll, but it is also a bit troublesome since becoause I don't have transport of all things into the new flat, so I am a bit sad and depressed. You want know how does my flat look? I will tell you. Directly opposite the door I have the big kitchen. When you will enter home on the right-hand side there are stairs to the top floor on which he is of sleeping and small room. There is a bathroom by stairs. However there is a great guest room on the left. But better if alone you will see.
Perhaps you will arrive after holidays to examine my flat for oneself. I am waiting. See you.

PLISS sprawdzcie mi

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia