The most exciting holiday of my life

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :) mam prośbę, proszę o sprawdzenie krótkiej historyjki :) z góry dziękuję za pomoc :)

Two years ago my friends and I went to France. The weather was absolutely fantastic, so our trip showed very well.
While we were driving to Paris, our car broke down. We were put on the spot. Immediately I called for help, but when I was on the phone the battery went flat. Zapadał zmrok i nikogo nie było w pobliżu. (proszę o przetłumaczenie)
Although we were afraid we must spent all night in car.
Fortunately the following day a man helped us.I think that was unforgettable holiday, I was so afraid.

Dwa lata temu ja i moi przyjaciele pojechaliśmy do Francji. Pogoda była absolutnie fantastyczna, wiec nasze wakacje zapowiadały się bardzo dobrze.
Kiedy jechaliśmy do Paryża, nasz samochód się popsuł. Natychmiast zadzwoniłam po pomoc, ale kiedy rozmawiałam bateria rozładowala się. Zapadał zmrok i nikogo nie było w pobliżu. pomimo, że się baliśmy, musielismy spędzić noc w samochodzie. Na szczęście następnego dnia mężczyzna pomogl nam. Odholował nas do Paryża. Myslę, że to były niezapomniane wakacje, tak bardzo się wtedy bałam.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie