Moja weryfikacja zdań jest poprawna? :) Help!

Temat przeniesiony do archwium.
Kochani proszę Was o weryfikację zdań związanych z tematem "praca", napisałem je sam a jednak nie jestem pewny ich poprawności, oto one:

1) I would like to earn much money in office work. [Chciałabym zarabiać dużo pieniędzy w pracy biurowej.]

2) I prefer office work than manual job because work in office is comfortable. [Wolę pracę biurową od pracy fizycznej ponieważ praca w biurze jest wygodna.]

3) I think that office work is well-paid - this job require educated people. [Uważam, że praca biurowa jest dobrze płatna - ta praca wymaga ludzi wykształconych.]

4) I would like to apply for job in big office-center - work in organized and huge group is suitable for me. [Chciałabym ubiegać się o pracę w centrum biurowym - praca w zorganizowanej i wielkiej grupie jest odpowiednia dla mnie.]

5) I respect other job example manual job, casual job and piece-work - everyone is difficult and weary. [Szanuje inną pracę np. praca fizyczna, praca dorywcza i praca na akord - każda z nich jest trudna i męcząca.]

6) I'm not interested temporary (job), full time job is great for me and rewarding me. pNie jestem zainteresowana pracą tymczasową, praca na pełny etat jest świetna dla mnie i satysfakcjonuje mnie.]

7) I'm too young for a job yet but I would like to get my first job this season. [Jestem za młoda na pracę jeszcze ale chciałabym dostać pracę tego roku.]

Będę okropnie wdzięczny za okazaną pomoc i w razie potrzeby mogę okazać swoją pomoc z innej "dziedziny" ;-)) Mogę liczyć na Waszą pomoc?
1) I would like to earn 'much' (albo 'plenty of' albo 'a lot of') money in office work.
2) I prefer office work 'than' TO A manual job because work in AN office is
comfortable.
3) I 'think' (mozna tez 'consider') that office work is well-paid - this job requireS educated people.
4) I would like to apply for A job in A big office-centRE - work in AN
organized and huge group is suitable for me.
5) I respect other jobS FOR example A manual job, casual job and piece-work-
every ONE OF THESE is difficult and weary.
6) I'm not interested IN A temporary (job), full time job is great 'for me' (niepotrz) and rewarding FOR me.
7) I'm too young for a job AS yet, but I would like to get my first job
this season.
Wow ile byków narobiłem !! Bardzo Ci dziękuję za okazaną pomoc oraz szybką odpowiedź Terri :-) Jak mogę się odwdzięczyć? :-)
Thank you.
Thank You TERRI :-))
przepraszam, ale co znaczy to "okropnie" wdzięczny ?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Egzaminy