PLINE !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Witam chciałbym abyście sprawdzili to zadanie zapewne jest w nim dużo błędów gdyż mój angielski jest na mały poziomie. Proszę o dopisanie kilku zdań i poprawienie błędów. Z góry dziękuje wszystkim osobą które mi pomogą w poprawie zadania.

Ps.Miałem opisać 4 pory roku

In sommer days is very hot and temperature is hight . Ground is dry. Sommer is very nice time at year. Sky is clean there's no some clouds. Days is hot and dont't have rainy.

Winter is very cold.Is big snowy and temperature is low. I can ski and but can't drive a bike. In winter is cold windy. Days is short and frostly .

Sprining is beautiful time at year. All flower are grow up and three have leaf. In sprining chilly and hot. Is vortable weather.

In atumn usualy is gales. Weather is not bad but not good. Leaf down on ground. Sometimes is snowy down.
In 'sommer' (prosze napisac to po ang - a nie niemieckim) days 'is' (ale days to jest l. mnoga od day - to dlaczego uzywasz czas l.poj?) very hot and temperature is 'hight' (to jest zle slowo- blad ortog-i to co napisales to wysokosc). THE Ground is dry. 'Sommer' (ej?- prosze zmien) is A very nice time at year. Sky is clean ( a kiedy sky jest dirty?) there's no 'some' (niepotr) clouds.
Days 'is' (jak uzywasz rzeczownika w l. mnogiej, to czasownik powinnien byc tak samo w l. mnogiej - przeciez tak samo jest w jez. polskim) hot and 'dont't' (lepiej pisz w calosci-bo sie gubisz - DO NOT have 'rainy' (prosze o rzeczownik - RAIN).
'Is big snowy' (cos tu nie tak - Lepiej There is big snow) and THE temperature is low. I can ski and (and co? tutaj cos brakuje) but can't 'drive' (nie uzywamy tego slowa kiedy mowimy o bicycle, moze jak o motorze to tak). a bike. In winter 'is cold windy' (cos tu nie tak). Days 'is' (kochanie, prosze naucz sie roznice pomiedzy l. poj a l. mnoga) short and frostly .
'Sprining' (to slowo nie istnieje w jez ang - czy masz na mysli spring?) is A beautiful time 'at' OF THE year. All flowerS are growING 'up' (nie uzywamy up') and 'three' (3?) have 'leaf' (tylko jednego lista maja? szkoda.). In 'sprining' (zmnien to) chilly and hot. Is 'vortable' (zle slowo) weather.
In 'atumn' (ortog) THERE ARE usualLy 'is' (niepotr) gales. Weather is not bad but not good. 'Leaf' (tylko ten jeden listek?) ARE down on THE ground. Sometimes 'is snowy down' IT IS SNOWING.
Po pierwsze weź do ręki słownik i sprawdź poprawnośc wszystkich wyrazów!
Po drugie popraw je!
Po trzecie wklej jeszcze raz do sprawdzenia.

To co napisałeś nie trzyma się kupy. Tyle błędów, pozjadałes literki w wyrazach. Nie wiem czy nieumyślnie czy z lenistwa. Pozdrawiam
o jednak nie musisz sprawdzac w słowniku :) Ktos za Ciebie zrobił

« 

Praca za granicą

 »

Studia za granicą