poprawienie bledów

Temat przeniesiony do archwium.
Fed up with b7 years best in my friend to by dogs whose obtoin parent ,grow up togather have er und have fun.Best schoolteacher ladys polisch which never no shout aiding apprentice.Instead best plaything rabbit-pilow-backpack,enjoyble in travelling.From the first wean like coca-cola now....

Chodzilo mi dokladnie o to: Mając 7 lat najlepszym moim przyjacielem był pies,ktorego dostalam od rodziców,dorastałam razem z NIm i z nim się bawiłam zwierzając sie mu ze swoich małych kłopotow.Najlepszym nauczycielem była Pani od j.polskiego ,ktora nigdy nie krzyczala a pomagala uczniom.Zabawka z ktora nie moglams sie rostac to kroliczek-poduszka ktory sprawdzal sie w podróżach.Moim wyskokowym napojem była i jest coca-cola...


Prosze odpiszcie
Produkt translatora?
??????
Pytam, bo te zdania po angielsku nie mają sensu. Co to jest b7? To jest słowo? W którym słowniku?

Taki bełkot to przeważnie z translatora wychodzi.
Na pewno chodzilo o 'b4'.
szukalam ogolnie w slowniku i nie ktorych nie ma słow wiec szukalam w necie...wiec moze dlatego:(masakra......
To jak??pomożecie?:)
Masakra, bo tłumaczysz to bezmyślnie słowo w słowo, a nawet gorzej. fed up = znudzony.

Sprobuj raz jeszcze, powoli i z głową.

zapomnij o "wyskokowym napoju". To jakiś slang, którego ja nawet po polsku nie rozumiem.


Mając 7 lat najlepszym moim przyjacielem był pies,ktorego dostalam od rodziców,dorastałam razem z NIm i z nim się bawiłam zwierzając sie mu ze swoich małych kłopotow.

Użyj tych zwrotów:

When I was 7 years old....
grew up together
told him my little troubles


Najlepszym nauczycielem była Pani od j.polskiego ,ktora nigdy nie krzyczala a pomagala uczniom.

The best teacher was...
never yelled
helped her pupils


Zabawka z ktora nie moglams sie rostac to kroliczek-poduszka ktory sprawdzal sie w podróżach.Moim wyskokowym napojem była i jest coca-cola...

The toy I could not live without....
a pillow shaped like a bunny
good for travelling
When i Was 7 years old friend to be dogs grew up togeather he play with told him my littletroubles.The best teacher was lady from tongue polnisch ,never yelled no scream helped her pupils.The toy I could not live without it rabbit a pillow shaped like a bunny.I like from childhood be coca-cola.....


??????????????????????????????????
tongue to jezyk owszem... ale taki ktory masz w buzi :) a polnisch to chyba niemieckie słowo... try again
a tak to jest wszystko dobrze?
>tongue to jezyk owszem... ale taki ktory masz w buzi :)

a jak w takim razie przetlumaczysz 'mother tongue'? ;-)
tu prawie nic nie jest dobrze - to jest za trudne zadane dla ciebie.
mother tongue - ok ale chyba nie powiesz, że 'The best teacher was lady from tongue polnisch' jest zdaniem poprawnym ;)) ani jedno zdanie nie jest poprawne... wydaje mi sie ze nie ma "polish tongue". Jest raczej 'polish language'.. a moze sie myle ??? popraw mnie ;)
nie dziw sie jak mam od miesiaca angielski.......super....widze ze nikt nie pomoze
Skad mam wiedziec jak ja sie wogole nie znam na angielskim....dobra nie waznee..trudno
When i Was 7 years old friend to be dogs grew up togeather he play with told him my littletroubles.The best teacher was lady from polish language ,never yelled no scream helped her pupils.The toy I could not live without it rabbit a pillow shaped like a bunny.I like from childhood be coca-cola.....a teraz????????????????
When I was 7 years old my favourite friend was a dog, ...(wpisz mu jakieś imię). I got it as a birthday present from my parents. We we were growing up and played together, and I confided my little problems to it .
My favourite teacher was Polish one. She never shouted at pupils, but she helped them.
My favourite toy was a bunny shaped pillow which was good for travelling.
My favourite drink was coca -cola. It still is.

Jeśli jesteś zielona jak to tło na forum, to nie wymyślaj sobie po polsku zbyt skomplikowanych zdań, których nie będziesz mogła przetłumaczyć.
Zwłaszcza jeśli rzeczywiście uczysz się dopiero od miesiąca.
Dzieki:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia