Prosze o sprawdzenie

Temat przeniesiony do archwium.
When I get back from ma friends it was dark when I saw in front of me group teenagers
Suddenly I saw forth men wich come up for teenagers and started shout at theirs
That they must gave back mobile phone and money .
I was very terrifield and I hiding behind trees and looked what happend
Group teenagres didn't this and 4 men started to pluck and threw on the the deck
They hold out mobile phone and money from jacket. I didn' knew what can I do
I was verry scared I took my phone and called on police. Polce arrived afer 5 minutes and took thief.After then I came forward and I told they about I called for Police
They were very thankful and invited for pub.
What are you doing on Saturday evening? ,maybe we can met together
We are going to pub and you know my new friends
See yoou soon
XYZ
dziekuje
[wpis usunięty]
[wpis usunięty]
I jeszcze tak dopowiem ze ktos to powinien zrobic, bo sie tu reklamujecie wszedzie i w gazetach i po tramwajach ze kazdy kto zrobi wklad wlasny to sie mu wyrobi nowke sztuke, a tu dupa - ktos cos pisze i nikt nic nie robi. A wklad wlasny jest i to pewnie duzo dluzej zajelo niz myslicie. A tu co - urlop, wszyscy sie opierdalaja czy jak, obudzcie terri eve74 przema i kogo tgam kurwa jeszcze trzeba
>I jeszcze tak dopowiem ze ktos to powinien zrobic

Nie zgodzę się z tym, że ktoś to powinien zrobić, bo za dużo tam błędów. Trzeba by to napisać od początku, każde zdanie, a wtedy to już nie będzie jej własna praca.

Wkład własny jest, owszem, ale jak sam zauważyłeś, jest tam mnóstwo błędów.
[wpis usunięty]
A i jeszcze takowe zapytanie do eva74 - czy ty tu mieszkasz? (Mam na mysli ang.pl) bo wystarczylo rzucic w eter Twoje imie i ponizej dwoch minut odpowiedz.
LOL
destruktor,
ale ocb? :)
Borderline personality disorder
ma gosciu jakis napas psychozy. Sa tacy ludzie.
aa no fajnie dzieki za pomoc;/ po hu.. to forum zeby tylko krytykowac ze zle a pomoc to juz nie laska ;/
Potrzebne Ci to jeszcze...?
może napisz po polsku o co ci chodziło bo ja nie rozumiem o co ci chodziło w tym tekscie
tak potrzebne, ale jak napisalam to prace po polsku i ja tu zamiesciłam to właśnie mi kazano to wykasować bo to jest nie potrzebne wiec tak zrobiła
Kiedy wracałam od koleżanki,było ciemno i przede mną szła grupka młodzieży, nagle zobaczyłam 4meżczynzm którzy idą w stronę nastolatków i zaczeli do nich krzyczeć ze muszą im oddac pieniądze i telefony
Bardzi się bałam ze mnie zobaczą i schowałam się za drzewami i patrzyłam co się stanie
Grupa nastolatków nie chciała oddać i 4 mężczyzn rzuciło ich na ziemie
Zabrali im telefony i pieniądze z kurtki
Nie wieziałam co mam zrobić, bardzo się bałam wzięłam telefon i zadzwoniłam na policje, po 5minutach policja przyjechała i zababrała złodziei
Po wszystkim wyszłam z ukrycia i powiedziałam im z to ja zadzwoniłam na policje

to jest tekst o który głownie mi chodzi,napewno są błędny ale nie wydaje mi sei zeby cała praca była źle napisana,słowka brałam ze słownika(longman)
E, historyjka musi mieć w sobie trochę polotu, jakiś element napięcia :)

That day I will never forget. It all happened when I was going back home after visiting my good friend. The night fell and it got strangely dark. I felt as if something was brooding over in the air and I was right. This strange premonition was bugging for a while. I decided to stop and think.

While thinking I saw a group of young boys who were going exactly in my direction. "Hm, would they be the muggers I heard about?," I asked myself but kept on walking. Suddenly, completely out of nowhere there appeared another group of 4 men. "Oh no, they're gonna beat 'em," I thought and in a split second rush off to the bushes.

Watching them from there, I can tell you, it looked really bad. It was very quiet. Almost like a lull before the storm. And so they were, darting gravy glazes on each other and preparing for a fight. Then one of the group of 4 cried angrily: "Give me all of your money and mobile phones!". They looked unblinkingly and resisted. "No way!", they answered back. And then...

Powodzenia!
bugging me
rushed off

z pośpiechu :)
dziękuje bardzo:)
posprawdzam sobie w słowniku znaczenie słówek bo nie których nie rozumiem
spoko, ale napisz dalszą część, choćby miało ci to zająć i tydzień, dobra praca wymaga poświęceń

jeszcze literówka zamiast glaze "gazes"
oki postaram sie:), tylko widze ze znowu ktos pisze ze sciagnełam swoja prace z jakiejś strony choć to nie mozliwe.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie