problemy w Polsce

Temat przeniesiony do archwium.
wiem że robię dużo błędów ale mam dopiero 13 lat :) starałam się i proszę o sprawdzenie

W Polsce występuje dużo problemów zaczynając od wandalizmu przez głód po bezdomność. pierwszym jest wandalizm gdzie się nie popatrzymy widzimy pomalowane ławki, budynki w większych miastach ludzie boja się wyjść wieczorem na ulice. przez młodzież przemawia agresja nie wiem czym spowodowana. dlatego powinno być zakładane kamery w miejscach publicznych na osiedlach przed blokami uważam że jeżeli kilka osób odpowiedziałoby za to cała sprawa była by rozwiązana i milej patrzyłoby się na budynki bez popisanych ścian. Następnym problemem jest głód który łączy się z następnym czyli bezdomnością Ludzie bezdomni są głodni dlatego powinny być otwierane ośrodki gdzie w trakcie zimy mogli by zjeść ciepły posiłek.


In Poland many problems are appearing starting with the vandalism through hunger for the homelessness. a vandalism is first where we won't look we can see painted benches, buildings in major cities people of fear oneself to leave with evening to streets. by the young stock aggression is starting to speak I don't know with what caused. therefore should be established in public places on housing estates before blocks I am paying attention to cameras that if a few persons would answer but the matter was entire so that solved and kindlier it would stare at buildings without written walls. Hunger which is being joined is a next problem with next that is homeless People are a homelessness the hungry therefore opened centres should be where during the winter could in order to eat hot meals.


dziękuję z góry.
Tekst po angielsku jest niezrozumialy. Tlumaczylas to albo slowo w slowo albo posluzylas sie translatorem.

Powtorz sobie budowe zdania - po polsku i po angielsku.
Zdanie ma miec podmiot, orzeczenie i ma wyrazac pelna mysl. Niektore Twoje zdania wyrazaja kilka niepowiazanych ze soba mysli.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie