Bardzo prosze o Sprawdzenie listu:)

Temat przeniesiony do archwium.
Wróciłeś/łaś właśnie do Polski po dłuższym pobycie w Nottingham. Napisz list do rodziny, u której mieszkałeś/łaś.
- Krótko opisz podróż do domu i poinformuj kiedy dotarłeś na miejsce.
- Podziękuj za udzieloną Ci w Anglii pomoc i przypomnij sytuację, w jakiej to nastąpiło.
- Przywołaj miłe wspomnienie z pobytu w Anglii i krótko je opisz .
- Zaproś adresatów do Polski i obiecaj zorganizować im interesujący pobyt w Twojej miejscowości.
(120-150 słów)

Dear Family
How are you? I'm writing with regard to own not a long time ago I came back from Notingham.I can fly aeroplane Expres classes and I reached entire healthy person.I;m happy around I came back to Poland and to meet with my friends from studies. One more time wants for you thank’s too providing me with the care and help me . I’m remember fondly our shared exit to a fooball match into the Nottingham, where our Team won this meeting but we very happy fof win.I hope of youto invite to oneself to Poland.I hope try revengefor you behind help me.I have will stuff around in Poland speend nice moments. Yours faithfully
XYZ

Proszę bardzo o pomoc :)
Z góry dziękuję ;*
Translatorek był w użyciu?
Tak mniej wiecej,ale potrzebuje pomocy zeby to napisac dobrze
Powtórz sobie gramatyke i budowę zdań.
Wiesz, ja nie wierzę, że nie potrafisz ani jednego zdania samodzielnie napisać tylko musisz to przepuszczać przez translator. Translator nie myśli i nigdy dobrze nie przetłumaczy.

Przeczytaj to co Ci napisał. Przecież to nie ma sensu.
No sensu nie ma ;/ sproboj ulozyc sama a my ci sprawdzimy i poprawimy ;]
tylko problem w tym ze ja nie umiem za bardzo pisac listów !
list, rozprawka - to tylko forma.

Jeśli umiesz układać zdania, to formy możesz się nauczyć. List po angielsku pisze się tak samo jak list po polsku.
Tylko problem w tym ze ja z angieilskiego ani polskiego dobry nie jestem wiec sobie sam nie poradze z napisaniem chocby zdania z tego
To nie wiem co Ci poradzić poza korepetycjami z polskiego i angielskiego. Na początek to możesz zacząć czytać książki po polsku i przyglądać się budowie zdań.

Zadanie z polskiego i angielskiego będziesz miał jeszcze niejedno. Naprawdę myślisz, że inni będą za Ciebie je odrabiać? Czy Twoi rodzice/opiekunowie są w ogóle zainteresowani Twoją nauką?
pierwszy raz sie dopiero zwracam o pomoc w napisanu listu
Ale my tu nie odrabiamy zadań za innych :)

Popatrz na to co Ci translator spłodził i spróbuj to poprawić. Na pewno coś umiesz z tego angielskiego.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków

 »

Brak wkładu własnego