List-proszę o sprawdzenie!

Temat przeniesiony do archwium.
Pojutrze ma cię w Polsce odwiedzić znajomy Amerykanin.Napisz do niego e mail w którym:
*zapytasz o ostatnie przygotowanie przed przyjazdem i upewnisz się ,że pamięta o ważnej przesyłce.
*poprosisz o przywiezienie ze pewnej książki i przeprosisz za dodatkowy kłopot
*opiszesz krótko plan pierwszego dnia jego pobytu w Polsce i wspomnisz o jednej z atrakcji ,którą dla niego przygotowałeś.
*przypomnisz jak jesteście umówieni na lotnisku i poradzisz co ma robić jeśli trochę się spóźnisz.


Dear Thomas
I am sorry I haven't written for so long because I was very busy.
Thanks for your letter.I haven't heard from you for ages.
You won't believe it but i bougth new flat.I have new room.
My room is colorful.I have new computer.


*Are you ready to travel?Do you remember the package?
You don't remember take my book!
Sorry to bother you.
*In the first day we go to exhibition arts.
*You remember I waiting in the park for you!
*If I will to be late pleas wait in the TESCO for me.
Anyway,I have to finish now.
Take care
XYZ
Dear Thomas,

I am sorry THAT I haven't written for so long, IT WAS because I was very busy (daj to zdanie jako 3).
'Thanks for your letter' (daj to zdanie jako pierwsze).'I haven't heard from you for ages' (daj to zdanie jako drugie).
You won't believe it, (przecinek) but 'i' ('I' zawsze duza litera) 'bougth' (ortog) A new flat. I have (tu cos brakuje) new room.
My room is colorful(colourful-BrE). I have (tu cos brakuje) new computer.

Are you ready to travel? Do you remember 'the package' (cos tu nie tak)?
You don't remember 'take' TAKLING my book!
*'In' ON the first day we (a gdzie jest intencja i czas przyszly, gdzie 'will'?)go to 'exhibition arts' (zla kol slow-pomysl o tym).
*You remember I waiting in the park for you!- ......tutaj zalezy co chcesz powiedziec po polsku, tak jak jest jest zle - napisz co to ma byc.
If I 'will' AM 'to be' (niepotr) late 'pleas' (ortog) wait in 'the' (niepotr) TESCO for me.
W tym zdaniu chciałam napisać : Ale pamiętaj czekaj na mnie w parku, bo amerykanin jest w podeszłym wieku i ma sklerozę :D
A kolejne * Jeżeli spóźnię się czekaj na mnie w TESCO tylko nie wiem jak to napisać pomożesz ?: )
Do you remember the package? - czy pamiętasz o paczce :)
>Ale pamiętaj czekaj na mnie w parku,
Please remember to wait for me in the park.
>>>Jeżeli spóźnię się czekaj na mnie w TESCO
...ale ja juz to poprawilam...
If I 'will' AM 'to be' (niepotr) late 'pleas' (ortog) wait in 'the' (niepotr) TESCO for me.
Do you remember the package? ...to znaczy...czy pamietasz paczke?
czy pamiętasz o paczce..nie wiem czy chcesz powiedziec..prosze pamietac o paczce (znaczy ze ma ja przyniesc ze soba)?
Tak czy pamięta o paczce :)
Will you please remember the parcel.
hej ; ) mam prosbe napiszesz mi list ktry brzmi
Spędziłeś/-aś wakacje w uroczym pensjonacie na południu Anglii. Po powrocie do domu zorientowałeś/-aś się, że zostawiłeś/-aś w po­koju torbę. Napisz list do kierownika pensjonatu.
- Wyraź zadowolenie z pobytu w pensjonacie i podziękuj za miłą obsługę.
- Podaj powód, dla którego piszesz i poproś o pomoc.
- Napisz, jak wyglądała torba i w którym miejscu najprawdopodobniej ją zostawiłeś/-aś.
- Wyraź nadzieję, że torba nie zginęła i kierownik będzie mógł Ci pomóc.
Ja Ci napiszę :)

Ale...musisz za mnie do pracy iść w poniedziałek.
bylabym bardzo wdzieczna,czekam na tłumaczenie ; ) do pracy chetnie ; ) a jaka to praca hehe ; )
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka