krotki tekscik:D:)

Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna
Czy jest tu jakas osoba ktora powie mi co poprawic dokladnie a nie po jednym wyrazie? Nie wyrazajcie sie jezeli nie chcecie pomoc bo dyskusji nie bede prowadzic:)
prawdopodobnie tylko "chamska" terri
::))
Sug:
"He has got his arms spread aside." bym zastapil "His arms are stretched out to the sides."
Aaric a moglbys spojrzec na to:
1.what do you think the man may be thinking about now?
I think, that the man can now feel fear of breaking the rope off or the splendid experience which was with fulfilling his dreams. It may be feeling liberties and large adrenaline


2.Why do you think people take up extreme sports?
I think, that people take up extreme sports because they like big challenges and experiences . Some people are just crazy about some kind of sports, they just do it because they love it.
Droga Pani Moni..
Napisze to powoli, zebys miala mozliwosc czytac to tez powoli. Po pierwsze jak juz odrabiasz cos to rob to bezlednie. Po drugie 'zazdrosc' nie jest najladniejsza cecha kobiety. Jak nie potrafisz cos robic, to zostaw to dla tych ktorzy to potrafia. Tylko, ze ci ktorzy to portafia nie chca byc jeleniami.
@paulinnkkka
For future reference. Questions regarding Eng. lang problems should be directed to ALL members. It's a PUBLIC forum.

fear w tym zdaniu jest rzeczownikiem, wiec cos przed nim brakuje albo zmien zdanie i uzyj przymiotnik
proper term is "/the/ bungee cord" or "/the/ cord" not "rope"
liberties jest zlym slowem
nie "large" ale ... adrenaline rush
:) hmmm nie widzę w mojej wypowiedzi, żadnej, ale to żadnej formy która mogłaby świadczyć o zazdrości. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi, ale nie ma sensu ciągnąć tej dyskusji. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Miłego wieczoru życzę.
Nie było, to racja, ale kiedy ktoś atakuje za nic, obraża i w dodatku wtrąca się, to człowiekowi czasem puszczają nerwy.
Typowe polskie forum. Nikt nikomu nie ustąpi.
E tam, przynajmniej rozrywka jest :)
She is just on the different 'wavelength’, buddy.:)
Aaric:
Dzisiaj przyznalam mg-owi racje i zgodzilam sie z nim ze ewa zle podpowiada.
:)
That has to count for something
You lost me...
lol
my polish is THAT bad?

just making conversation...
mostly, I was teasing Ewa a little (her post was positioned above mine)
Your Polish is good. Mine isn't.
Dzieki i pozdrawiam.
Z mojej strony ja niekiedy ustapie, ale tylko dobrze wychowanym, inteligentnym, mlodym i boskim mezczyznom.
Temat przeniesiony do archwium.
31-46 z 46
| następna

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie