Prosze o sprawdzenie i małąpomoc :)

Temat przeniesiony do archwium.
as soon as we had met i apologized her.(jak tylko sie spotaklismy przepraosiłem ją) We walked to the park to spend some time together.(poszliśy do parku spędzićrazem troche czasu) While we was walking somebody stole her bag.(podczas spaceru ktoś ukradł jej torbe) The man began to run away I run over for him.(mezczyczna zaczal uciekac , ja pobiegłem za nim) .Podczas gdy biegłem komórka wypadła mi z kieszeni. Nie podniosłem jej z ziemi. Podczas keidy złodziej przebiegał przez ulice, potrącił go samochód, byłem w szoku , nie wiedziałem co zrobić.Wszędzie było pełno krwi. Przyjaciółka przyiegła do mnie i dała mi komórkę. Zadzwoniłem p opolicje i karetkę. Zanim przyjechała karetka kierowca wyszełd z samochodu i udzielił mu pierwszej pmocy. Przyjaciółka płakała. Powiedziałem policji to co widziałem. Następnie odprowadziłem przyjaciólke do domu i sam poszedłem do domu Kiedy przyszedłem późno w nocy mama już spała (when i arrived late at night my mom had already done to bed) Nie umiem paru zdań
>As soon as we {} met {I} apologized {to} her.(jak tylko sie spotaklismy
>przepraosiłem ją) We {decided to walk} to the park to spend some time
>together.(poszliśy do parku spędzićrazem troche czasu) While we {were}
>walking somebody stole her bag.(podczas spaceru ktoś ukradł jej torbe)
>The man began {running} away. I {ran after} him.
...
Kiedy przyszedłem późno w nocy mama już spała (When
>{I} arrived {home} late at night my mom had already {gone} to bed.)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego