pomoc w tłumaczeniu pytania

Temat przeniesiony do archwium.
witam.
mam takie zadanie z informatyki, i chciałem się zapytać na zagranicznym forum o nie(bo na polskim to nie za bardzo wiedzą o co chodzi )
to treść:
witam.
chciałbym wysyłać zdj przez program napisany w c++
(jakis program)

to działa tylko, że chciałbym wysyłać zdj wcześniej wczytanego do zmiennej char(wiecie o co chodzi? najpierw wczytuje zdj do zmiennej a potem wysyłam tą zmienną), bo teraz muszę podać ścieżkę do zdjęcia na dysku
chciałem aby ten program był napisany w c++ z użyciem biblioteki curl, a nie przez exe.

znalazłem też taki program(który trochę zmodyfikowałem)

(jakiś program)

a tak przetłumaczyłem na angielski:

Hi. I would like to send pictures via a program written in C + +

I wrote such a thing using curl.exe

This only works that I would like to send pictures to a variable pre-loaded char (you know what I mean? first reads the pictures into a variable and then send that variable), because now I have to specify the path to the images on disk I wanted to make this program was written in C + + using the curl library, and not the exe.

I found it such a program (which some have modified)
Hi!

I would like to send pictures via a program written in C + +. - OK

to działa tylko, że chciałbym wysyłać zdj wcześniej wczytanego do
>zmiennej char(wiecie o co chodzi? najpierw wczytuje zdj do zmiennej a
>potem wysyłam tą zmienną), bo teraz muszę podać ścieżkę do zdjęcia na
>dysku
>chciałem aby ten program był napisany w c++ z użyciem biblioteki curl,
>a nie przez exe.

It works, but I would like to send the pictures from pre-loaded carrier to a variable char (you know what I mean? First off, I load the pictures into a variable and then send the variable), cause now I have to specify the path of the picture on a disk.

I wanted to write this program in c++ by using the curl library, not through exe. extension.
znalazłem też taki program(który trochę zmodyfikowałem)

I have also found such a program (which has been modified by me a bit)