krótka wypowiedź do sprawdzenia

Temat przeniesiony do archwium.
witam.
Proszę o sprawdzenie mojej krótkiej wypowiedzi. Miałem w niej napisać, że byłem świadkiem przestępstwa, podać miejsce zdarzenia, poinformować o planowanej wizycie na policji oraz obiecać opowiedzenie wszystkiego później.

Mike,
A quick note to tell you that i'll be at home later than ussualy. i have to go to the police station because i was a witness of a crime. I've seen an attempt of shop-lifting in this small shop nearby us. I'll tell you everything when i come back.
see you'
xyz.

Z góry dziękuje.
A dlaczego piszesz 'I' mala litera, jak w jez. ang to zawsze bylo i bedzie pisane duza. Co to?

A quick note to tell you that 'i'll' (popraw) be at home later than 'ussualy' (ortog i zla czesc mowy). 'i' (popraw) have to go to the police station because 'i' (popraw) was a witness of a crime.
I've seen an attempt of shop-lifting in 'this' THE small shop nearby. 'us' (niepotr).
I'll tell you everything when 'i' (popraw) 'come back' (a dlaczego nie 'return')?.
A dlaczego piszesz 'I' mala litera, jak w jez. ang to zawsze bylo i
>bedzie pisane duza. Co to?

Maybe he/she's feeling low today.
Dziękuje za odpowiedź.
A dlaczego tam nie może być "usually" ? i zamienić je na generally czy może jeszcze coś innego?

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia