Best time to call

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich :) Proszę o sprawdzenie i ewentualne poprawki

Best time to call: after August 20th
Ogólnie chodzi o to, że muszę napisać jaki jest najlepszy termin by do mnie zatelefonować czy to "after August 20th" w ogóle ma jakiś sens? Będę wdzięczna za pomoc.

pozdrawiam!
Naprawdę bardzo mi na tym zależy.
ma sens :)
Czyli jest dobrze? Dziękuję bardzo! Miłego dnia :)
Zalezy od kontekstu. Jak napisalas nie jest zle, ale jezeli starasz sie o jakies stanowisko, wypelniasz jakis formularz czy cos, to pod best time to call kryje sie zazwyczaj godzina, czyli bedzie po 15, po 20, miedzy 10 a 3 etc.
Godzina! Teraz to ma sens. Aż mi głupio, że o tym nie pomyślałam.
Dzięki bardzo teraz wszystko jest jasne. Tylko nad jednym się jeszcze zastanawiam, mianowicie u nas sterfa czasowa to GMT+1 więc czy muszę to uwzględniać kiedy piszę godzinę? Chodzi o to, że 2 pm u nas to jest zupełnie inna godzina w USA albo Kanadzie. Bo np. amerykanie napiszą 2 pm EST i każdy wie o co chodzi. Kurczę namieszałam ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi :) Pozdrawiam :)
Dobrze, że o tym pomyslałaś. napisz gmt+1 lub przelicz na ichni czas albo najlepiej napisz 2pm i w nawiasie w przeliczeniu na ichni.
Teraz wszystko jasne i żadnej gafy już nie popełnię ;) Jeszcze raz wielkie dzięki!
Temat przeniesiony do archwium.