Proszę o poprawienie

Temat przeniesiony do archwium.
Wiem że to jest zupełnie żle (na zasadzie "ja być") ale przynajmniej próbowałam, bardzo Was proszę o poprawę tego tekstu Może najpierw napiszę po Polsku

Wczoraj nie zrozumiałam twojej wiadomości i napisałam ci ze nadal pracuję w ZB To nieprawda Przestałam tam pracować 4 lata temu i już nigdy nie wróciłam Obecnie nie pracuję Siedzę sobie w domu
Yesterday I write you if I work in ZB because I don"t understand your message This is not thruth I stop workin there 4 years ago and I never come back I haven"t job I stay at home
Cytat: crazystar
Wiem że to jest zupełnie żle (na zasadzie "ja być") ale przynajmniej próbowałam, bardzo Was proszę o poprawę tego tekstu Może najpierw napiszę po Polsku

Wczoraj nie zrozumiałam twojej wiadomości i napisałam ci ze nadal pracuję w ZB To nieprawda Przestałam tam pracować 4 lata temu i już nigdy nie wróciłam Obecnie nie pracuję Siedzę sobie w domu
Yesterday I wrote that I work in ZB because I didn"t understand your message This is not true. I stopped working there 4 years ago and I never came back I haven"t a job now. I stay at home
a nie bedzie:
...never went back. /?/