pomoc w napisaniu listu

Temat przeniesiony do archwium.
Hey muszę napisać list o pozwolenie na użycie nazwy firmy niestety nie ma pojęcia o języku angielskim a firma tylko w nim koresponduje ze swoimi klientami, WIĘC PROSZĘ WAS POMÓŻCIE TO PRZETŁUMACZYĆ !!! :) :
Szanowni Panstwo

Niniejszym zwracam sie z uprzejma prosba na wyrazenie zgody na uzycie nazwy
firmy Exe w pisanej przeze mnie pracy magisterskiej.
Nazywam sie xyz i jestem studentka I roku administracji II
stopnia na WSPA w Lublinie.
Jezeli wyraza panstwo zgode tytul mojej pracy magisterskiej bedzie brzmial
nastepujaco:

*"Produkcja na przykladzie firmy EXE."*

Wybralam firme EXE, poniewaz jest doskonalym przykladem na przedstawienie
zagadnienia produkcji partnerskiej, wspólpracy z aktywnym konsumentem a
takze prosumentem.
Dzialania z zakresu produkcji partnerskiej prowadzone przez EXE sa bardzo
interesujace i obszerne, tj. min. wspólpraca z klientem w celu rozpoznania
jego potrzeb oraz sama innowacyjnosc podejmowanych dzialan w sieci. Tym
samym mozliwosc poslugiwania sie nazwa Nike bardzo urozmaicila by moja prace
magisterska.
Zwracam sie równiez z prosba o udostepnienie mi w miare mozliwosci
informacji o dzialalnosci firmy na terenie polski, broszur reklamowych,
które moglyby pomóc mi w rozwinieciu wybranego przeze mnie zagadnienia
produkcji partnerskiej.

Laczac wyrazy szacunku prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby

z powazaniem,
XYZ

Dear Sir/Madam,
I am a student of the M.A. programme in Administration at ... University in Lublin, Poland (piszesz do polskiego oddziału?). I have chosen to write my M.A. thesis as a case study of production (produkcja czy produkcja partnerska?) at Nike (może pełna nazwa firmy - Nike Co. czy coś takiego?). I would therefore like to request that you agree to the use of the name of your company in the title of the thesis and in the text.
I have chosen Nike since your company is an excellent example of produkcja partnerska and collaboration with active consumers and prosumers.
Nike's produkcja partnerska activities are both interesting and comprehensive, including collaboration with clients to identify their needs and online activities, which is a very innovative approach. The ability to use the company's name would greatly enrich my thesis.
I would also reqeust you to provide any information about your activites in Poland and promotional brochures that would help me develop my topic.

Yours faithfully,

imie nazwisko
Dziękuje, uratowałeś mnie :) ponieważ został tylko tydzień do zatwierdzenia tematu a bardzo zależy mi żeby pisać o tej firmie ! ! :)
pozdrawiam

 »

Pomoc językowa