Ratunku! Tłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu ogłoszenia o pracę. Nie jestem laikiem ale jednak wolałabym, aby ktoś dobrze mi to zrobił


Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego oferującą liczne rozwiązania outsourcingowe takie jak: doradztwo personalne (rekrutacja i selekcja, audyt personalny, szkolenia), praca tymczasowa, koordynacja przedstawicieli handlowych oraz telemarketerów oraz obsługa personalna imprez okolicznościowych (targi, konferencje).

Dla naszego klienta, Hotelu SPA poszukujemy:
Recepcjonistki

Lokalizacja:
okolice Warszawy

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
Praca w recepcji hotelu, obsługa gości hotelowych, przyjmowanie faktur, przyjmowanie rezerwacji, obsługa połączeń telefonicznych
Realizacja procedur i standardów określonych przez hotel.

Wymagania stawiane pracownikowi:
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe: hotelarstwo lub turystyka
Minimum roczne doświadczenie na stanowisku administracyjnym w Hotelu Spa
Wysoka kultura osobista
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Doświadczenia w obsłudze komputera, w obsłudze programu hotelowego mile widziana
Dobra organizacja czasu pracy, operatywność i samodzielność
Łatwość w nawiązywaniu kontaktu.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Miłą atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
takie ogloszenie posluzy rozwojowi tej firmy. Niech firma zaplaci za tlumaczenie.
no niestety to akurat potrzebne mi do zaliczenia angielskiego nie dla firmy ;)
Wiec tym bardziej powinnas sama sprobowac przelozyc, zwlaszcza ze nie jestes laikiem.
edytowany przez fui_eu: 06 gru 2012
no wiem ale myślałam, że może ktoś zrobi mi prezent na Mikołajki :)
Fat chance:)
no może jednak ktoś się zlituje ^^
Snowball's chance in hell:)
aż tak dobra nie jestem z angielskiego jak Ty z tego co zauważyłam ;p nie znałam takich powiedzonek;p
Moze nie jestes bo szukasz zeby ktos za ciebie zadanie odrobil. Naprawde sprobuj SAMA tak jak potrafisz, ale postaraj sie troche.
We are Personnel Consulting Agency offering many outsourcing solutions such as personal counseling (recruitment and selection, audit personnel, training), temporary work, coordination of sales representatives and telemarketers and personal service events (fairs, conferences). 
Our client is looking for Hotel SPA:  receptionist 
Location:  around Warsaw 
Job Description provided by the employer:  Working at the reception, guests service, receiving invoices, taking bookings, call handling  The implementation of the procedures and standards set by the hotel. 
Requirements for the employee: 
At least secondary education, directional welcome: hotel industry and tourism 
Minimum one year of experience in administrative in the Hotel
Good manners 
Communicative knowledge of English or German 
Experience in computer use, to use the hotel's welcome 
Good organization of working time, efficiency and self-reliance 
Ease of making contact. 
We offer:  Stable employment under a contract of employment  Pleasant working atmosphere  attractive salary



to chociaż poprawcie mi błędy :))
Moze nie zauwazylas ze napisalem: SAMA.
Samo sprawdzenie i poprawa jest juz prezentem. Za takie cos ludzie zarabiaja na zycie. Wez to pod uwage, tym bardziej, ze nie jestes laikiem :-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia