Tłumaczenie przysięgłe

Temat przeniesiony do archwium.
Muszę pilnie przetłumaczyć dokumenty ze szkoły! Czy ktoś wie, gdzie je szybko przetłumaczę? Podobno szkoła Olymp robi tłumaczenia przysięgłe w dość krótkim czasie, a to zaledwie 4 strony... Ktoś coś wie? Proszę o pomoc!
na witrynie Ministerstwa Sprawiedliwości jest wykaz tłumaczy przysięgłych. Znajdziesz tam kogoś, kto mieszka blisko Ciebie.
ja chodziłam do OLYMP na kurs advanced ale nie wiedziałam ze tez tłumaczą. jako szkoła są super co do tłumaczeń to nie wiem.
na rynku jest około 2500 tłumaczy przysięgłych języka angielskiego, tak że jest w czym wybierać. Przez agencję zapłacisz więcej, choć pewnie większa szansa, że przyjmą Ci tłumaczenie ekspresowe, jak dłużej poszukasz lub będziesz mieć szczęście to taniej przetłumaczyć u któregoś przysięgłego w domu nawet na ten sam dzień bez dopłat za tryb ekspresowy, tylko czy masz czas szukać - oto jest pytanie.
Tutaj http://www.mojtlumacz.eu/oferta/ znajdziesz tłumacza przysięgłego, czas realizacji to nawet jeden dzień roboczy. Szybko i niedrogo, a wszystko możesz załatwić online
może ktoś zwróci uwagę, że to wątek z czerwca-lipca.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa