Potrzebuję pomocy

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem tu nowy. Gdy zobaczyłem, że istnieje taka strona od razu zrozumiałem, że mogę rozwikłać swoje problemy. Chodzę do gimnazjum i moja nauczycielka od angielskiego daje nam zdania do tłumaczenia- robi z tego klasówki i kartkówki. Ja z anglika za najlepszy nie jestem i nigdy wcześniej nie tłumaczyłem zdań i mam z tym wielki problem, nie chodzi mi o słówka bo nauczyć się ich to nie wielki problem. Po prostu jak układam zdanie to mi nie wychodzi. Jak na razie mam tylko Present Simple i Present Countinuous. Znam ich budowę i w ogóle ale jak przychodzi co do czego to klapa. Nie są to proste zdania przynajmniej z mojej perspektywy. Ostatnio miałem takie zdanie: Natalia kończy lekcje zazwyczaj o 9 idzie na dodatkowe zajęcia i wraca do domu o 10, codziennie na nią czekam. Co najgorsze nauczycielka mówi że nam tego nie wytłumaczy jak to powinno się robić. Wiem że większość z was napisze że to bardzo proste i w ogóle ale ja mam z tym PROBLEM. Bardzo proszę o jakieś sposoby na tłumaczenie zdań i linki do ćwiczeń na tej stronie lub innej. Będę bardzo wdzięczny.
uzyj present simple
Nie chodzi mi o te zdanie to jest tylko przykład !!!

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie