TÅ‚umaczenie streszczenia pracy dyplomowej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, proszę o przetłumaczenie na język angielski streszczenia które zamieszczam poniżej. Potrzebuję na poniedziałek oddać poprawną wersję.

Streszczenie
Praca zawiera analizę techniczno-biznesową wirtualnej centralki telefonicznej realizowanej w technologii VoIP. Opisano podstawowe pojęcia związane z telefonią tradycyjną i telefonią VoIP. Przedstawiono definicję i usługi które realizuje wirtualna centralka telefoniczna. Wykonano projekt centralki w oparciu o wybranego dostawce usług. Skonfigurowano centralkę według zaprojektowanego schematu, uruchomiono usługi podstawowe oraz dodatkowe, przeanalizowano działanie centralki za pomocą terminali VoIP. Następnie dokonano analizy biznesowej wirtualnej centralki telefonicznej. Opisano dane związane z rynkiem telekomunikacji w Polsce, przeanalizowano koszty operatora wybranego do realizacji pracy oraz porównano z innymi operatorami świadczącymi usługi telefonii VoIP.
zero wkładu od Ciebie, zero pomocy od nas. Takie mamy zasady.
Jeżeli wkleisz tekst z translatora, rozpoznamy go.
Podaj przynajmniej terminologię. Czy będziesz mgr inż bez szans na kontakty z zagranicą, bo nie dogadasz się po angielsku nawet w sprawach zawodowych?
Nie wiedziałem, że trzeba mieć wkład własny. Podam to co sam przetłumaczę, znam język komunikatywnie, tylko czasu mam bardzo mało a jeszcze poprawiam wiele spraw w pracy stąd takie zapytanie było.
Przetłumaczyłem po 2 wyrazy korzystając z tłumacza.

Thesis contains business and technical analysis virtual VoIP PABX. Describes the basic concepts of traditional telephony and VoIP telephony. Presents a definition and services who performs virtual PABX. Taken project based on selected service provider. PABX is configured by scheme design, running basic and additional services, analyzed the effect of the control unit using VoIP terminals. Then an analysis of the business virtual PABX. Describes the data related of the telecommunication market in Poland. Analyzed the cost of services operator selected to carry out the thesis and compared with others VoIP service providers.
nie nadaje sie
oddaj do biura tlumaczen