[PILNE] Proszę o przetłumaczenie - krótka praca na język angielski

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Bardzo proszę Was o przetłumaczenie tego:

Moje hobby to podróżowanie. Gdy podróżuję poznaję wiele nowych, ciekawych miejsc. Zawsze robię zdjęcie, gdy coś mnie zachwyci. Najczęściej podróżuję ze znajomymi na rowerze. Najbardziej lubię zdobywać górskie szczyty oraz zwiedzać muzea opisujące historię wojny. Warto podróżować, ze względu na to, że możemy dzięki temu utrzymać także formę, gdy chodzimy po szlakach. Ja podróżuję tez między innymi dlatego, że mogę poznać wiele osób, z którymi mogę się zaprzyjaźnić. Możemy też uciec od codzienności i odpocząć trochę. A ostatni, najważniejszy powód, dla którego podróżuję jest prosty - zawsze odkrywam coś, czego nie widziałem wcześniej. Bardzo lubię podróżować, to naprawdę fajne hobby, które dostarcza wielu wrażeń.
Cześć. Postaraj się to zrobić we własnym zakresie, używając: My favourite ... is ..., I think that, I enjoy doing something, In my opinion travelling is... Making new friends is very....because...I can discover...As far as hitchhiking goes,... itd.
A to jest OK?

My hobby is travelling. When I travel, I meet many new and interesting places. I always do image as something to impress me. I often travel with friends on a bike. I like most to gain mountain peaks and visit museums describing the history of the war. I travel too among other things, because I know many people with whom I can be friends. We can also escape from everyday life and relax. And last, the most important reason why I travel - I can see many beautiful views. I really like to travel, it's really cool hobby that is worthy of attention.
po translatorach nie poprawiamy, trzeba bylo pisac samodzielnie

« 

Szkoły językowe

 »

Nauka języka