Tlumaczenie cytatu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam , chciałbym się doradzić was a właściwie czy ktoś mi może prawidłowo przetłumaczyć cytat ,, Najlepszą inspiracją są ludzie , którzy w Ciebie nie wierzą ! " Bo nie jestem pewien czy translator prawidłowo mi to przetłumaczy a potrzebuje tłumaczenia po angielsku na Niesmiertelnik :)
Prawidłowego tłumaczenia* :)
translator nie przetlumaczy dobrze.
przetlumacz sam. Dlaczego chcesz miec napisane zdanie, ktorego nie rozumiesz w obcym jezyku?
Przetłumacze sam , ale nie jestem pewien czy zrobię to dobrze, czy nie popełnienia jakiegoś błędu , nie jestem tak super dobry z ang stąd ten mój cały temat...
nie rozumiem, czemu chcesz miec zdanie w obcym jezyku, jezeli go nie rozumiesz. Nie bedziesz potrafil przeczytac poprawnie
Jeśli mnie nie rozumiesz to nie rozumiesz większej części ludzi , bo nie każdy zna perfekcyjnie angielski a jednak te osoby posługuja się różnymi cytatami obco jezycznymi... I nie jestem tutaj żeby tłumaczyć się z tego na ile umiem angielski , tylko jestem tutaj w jednej prostej sprawie , która napisałem juz w temacie. A przeczytać umiem po Angielsku poprawię tylko mówię ze nie jestem pewien czy napiszę to bez żadnego błędu bo w końcu każdy je popełnia , chciałem tylko pomocy kogoś kto zna naprawdę bardzo dobrze angielski...
nie znasz angielskiego na tyle, zeby przetlumaczyc zdanie, ktorym chcesz sie chwalic przed innymi. Tego nie rozumiem. Jak mozna sie chwalic czyms, czego sie samemu nie zrobilo?
przetlumacz, jak umiesz, wtedy to bedzie Twoje osiagniecie.
mg
podchodzimy do tego ze zlej strony. Dlaczego nie napisac po prostu jakiegos tam glupstwa (nie musi byc zadne tlumaczenie) i niech sie chlopak cieszy...:-)
Eminem tak "powiedział". Jest ten quote w sieci (po ang)
Temat przeniesiony do archwium.