Temat pracy dyplomowej licencjackiej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Szukam osoby, która będzie w stanie poprawnie przetłumaczyć dla mnie temat mojej pracy dyplomowej na język angielski. Temat mojej pracy to: "ROLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO W STRUKTURACH PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ NA PODSTAWIE ANALIZY WYPADKU PODCZAS DZIAŁAŃ GAŚNICZYCH".
Z góry wielkie dzięki za pomoc ;)
Pozdrawiam
na podstawie - as exemplified by
z resztą powinienes sobie poradzic. przetlumacz sam i daj do sprawdzenia
Przetłumaczyłem to tak:
The role of the paramedic in the structures of State Fire Service based on the analysis of the accident during firefighting operation
ale nie jestem do końca pewny czy przetłumaczyłem prawidłowo, więc proszę o ewentualną poprawę.
nie pasuje ci sugestia tlumaczenia 'na podstawie'? :-)
zrewiduj przedimki
The role of a paramedic in structures of State Fire Service as exemplified by the analysis of accident during firefighting operation.
Teraz będzie poprawnie?
jest troche gorzej
the paramied jest ok, bo chodzi wlasnie o role, ktora pelni kazda osoba okreslana jako paramedic
w kilku miejscach brakowalo przedimkow, nie poprawiles tego

zamiast kombinowac ze structures, napisz 'the State Fire Service system"
an accident
a firefighting operation
The role of the paramedic in the State Fire Service system as exemplified by the analysis of an accident during a firefighting operations.

Mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze :)
Dzieki za pomoc!
popraw blad w ostatnim slowie
Poprawione
The role of the paramedic in the State Fire Service system as exemplified by the analysis of an accident during a firefighting operation.
Jeszcze raz dzieki
promotor moze sie przyczepic do 'as exemplified by', bo to znaczy bardziej 'na przykladzie' niz 'na podstawie', ale moim zdaniem trudno z analizy jednego przypadku wyciagac ogolne wnioski i dlatego zaproponowalem te wersje. Jezeli promotor sie przyczepi, zaproponuj 'based on' zamiast 'as exemplified by'
edytowany przez mg: 26 kwi 2016
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa