Przetłumacz podany tekst

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Napisałam krótkie opowiadanie z czasami przeszłymi. Czy ktoś z was umiałby je fachowo przetłumaczyć? Fachowo mam na myśli lepiej niż tłumacz Google :) z góry dziękuje :)



Moja babcia mieszka prawie 200 kilometrów ode mnie. Niestety nie widujemy się często. Kilka lat temu byłam u niej na dwutygodniowych wakacjach razem z moja starsza siostrą Julią.W tym czasie poznałam tam córke sąsiadów mojej babci, która była ode mnie trochę starsza. Miała na imię Ania i lubiła jeździć na rolkach.

Pewnego pięknego, słonecznego dnia babcia powiedziała, że po obiedzie Ania pokaże nam jak się jeździ na rolkach. Julia i ja bardzo się ucieszyliśmy i z niecierpliwością czekałyśmy na pierogi. Po obiedzie razem z babcią poszłyśmy po Anie. Tego dnia moja siostra, która bardzo bała się jeździć na rolkach postanowiła ze w końcu spróbuje. Wybrałyśmy się pojeździć na rolkach do parku. Ja od razu nauczyłam się jeździć ale mojej siostrze nie szło to za dobrze. Ciagle się przewracała ale się nie poddawała. W pewnym momencie stwierdziła ze przytrzyma się Ani, ona ją pociągnie i w ten sposób pojedzie. Niestety Ania za bardzo się rozpędziła, Julia spanikowała i puściła się jej. Pojechała prosto kilka metrów sama a potem wpadła na murek i przewróciła się. Zaczęła bardzo płakać, mówiła ze strasznie boli ją noga. Szybko zawołałyśmy babcie, która postanowiła ze trzeba jechać do szpitala bo noga może być złamana. Julia płakała cały czas, mówiła ze nigdy wcześniej nie miała nic złamane i że nie chce mieć nogi w gipsie. Bardzo się o nią martwiłam. Rok wcześniej miałam złamana rękę i wiem ze to bardzo boli. Babcia zadzwoniła do taty Ani i wszyscy razem pojechaliśmy do szpitala. Na miejscu z niecierpliwością czekaliśmy na to co powie lekarz. Na szczęście okazało się, ze to tylko drobne stłuczenie i Ania nie musi mieć nogi w gipsie. Na pocieszenie babcia zabrała nas na lody.

Dwa tygodnie u babci bardzo szybko minęły. Julia niestety musiała odpoczywać i uważać na nogę ale razem z Anią dotrzymywalysmy jej towarzystwa. Rok później gdy odwiedziliśmy babcie we wakacje Julia postanowiła znowu spróbować jazdy na rolkach. Poszło jej super i do teraz bardzo lubi jeździć.
You are joking? Right?
Cytat: terri
You are joking? Right?

Przetłumaczyłam sama. Możesz sprawdzić? Please

My grandmother lives nearly 200 kilometers from me. Unfortunately we do not see each other often. A few years ago my sister Julia and I was with her on a two week vacation. At that time I met a daughter of my grandmother's neighbors, who was a bit older than me. She was named Ania and she liked to ride on roller skates.

One beautiful sunny day, Grandma said that after lunch we can go on a roll with Ania. Julia and I were very happy and waited impatiently for dumplings. On that day my sister, who was very afraid to ride on the rolls, decided to finally try. We went to the park. I immediately learned to ride but my sister did not go too well. She was still falling down but she did not give up. At some point, she said she would hold Ania, she would pull her and she would go. Unfortunately, Ania was too dispirited, Julia panicked and let her go. She drove straight a few meters alone and then she fell to the wall and fell over. She started crying so hard, she said that her leg hurts so badly. We quickly called the grandmother, who decided to go to the hospital because the leg can be broken. Julia cried all the time, saying she had never had anything broken and that she did not want to have a leg in the cast. I was very worried about her. Earlier I had had a broken arm and I knew it hurts a lot. Grandma called Ania's father and we all went to the hospital together. We waited patiently for what the doctor would say. Fortunately, it turned out to be only minor bruising and Ania does not have to have her feet in the cast. Na pocieszenie babcia zabrała nas na lody.

Two weeks at the grandmother's very soon passed. Julia unfortunately had to rest and watch over her leg but together with Ania we kept her company. A year later when we visited the grandmother on vacation Julia decided to try again on roller skates. It was great and she still likes to ride.
on a roll raczej nie np 'how to roller skate'. Poza tym to nie jest to samo co masz w pl wersji.
Nie pomogę dalej bo zauważyłem że w dużym stopniu korzystałaś z translatora.
edytowany przez Aaric: 28 lis 2017
Cytat:
the leg can be broken
...prosi się ' might / could have been broken.. " Ponadto " To try something on ' - to zazwyczaj oznacza 'przymierzyć coś w przymierzalni :)
edytowany przez Robbertoxx: 28 lis 2017
Temat przeniesiony do archwium.